Влада звітуэ про використання бюджетних коштів у Житомирській області за січень-травень

Влада звітуэ про використання бюджетних коштів у Житомирській області за січень-травень

Фото к новости

На сайті Житомирської облдержадміністрації опублікований звіт про використання бюджетних коштів станом на 1 червня 2015 року.За січень-травень поточного року до загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 161 млн. 311 тис.грн., що становить 129,4% до затвердженого на січень-травень планового показника.Для горизонтального вирівнювання податкоспроможності обласний бюджет отримав з державного бюджету базову дотацію у загальній сумі 24 млн. 279,5 тис.грн., що становить 100% від визначеного на січень-травень планового показника.Крім цього, з державного бюджету одержано та перераховано відповідним головним розпорядникам коштів обласного бюджету:освітню субвенцію в обсязі 65 млн. 837,5 тис.грн., що становить 100% від затвердженого на січень-травень плану;медичну субвенцію в обсязі 232 млн. 394,9 тис.грн., що становить 100% від затвердженого на січень-травень плану;субвенцію на підготовку робітничих кадрів 63 млн. 467,8 тис.грн., що становить 100% від затвердженого на січень-травень плану.У рамках реалізації державних програм соціального захисту населення з початку року з державного бюджету обласним бюджетом отримано та перераховано міським (міст обласного значення) та районним бюджетам:субвенцію на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам - 597 млн. 859,7 тис.грн.;субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 9 млн. 637,7 тис.грн.;субвенції на надання всіх видів пільг та житлових субсидій населенню - 205 млн. 248,6 тис.грн.На утримання бюджетних установ, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області, а також на проведення заходів та фінансування обласних програм з обласного бюджету спрямовано 509 млн. 798,6 тис.грн., з яких на фінансування: установ, програм та заходів у галузі освіти - 172 млн. 590,8 тис.грн.; медичних закладів - 232 млн. 268,8 тис.грн.; установ соціального забезпечення населення - 54 млн. 134,6 тис.грн.; закладів та заходів у сфері культури - 19 млн. 749,6 тис.грн.; установ та заходів у галузі фізичної культури та спорту - 9 млн. 786,5 тис.грн.За напрямками спрямування найбільшу частку видатків обласного бюджету спрямовано на оплату праці працівників бюджетних установ - 325 млн. 745,5 тис.грн., або 63,9% від загального обсягу видатків обласного бюджету. На оплату спожитих енергоносіїв витрачено 54 млн. 411,4 тис.грн. (10,7%), на придбання медикаментів та продуктів харчування 27 млн. 230,5 тис.грн. (5,3%) та 28 млн. 21,3 тис.грн. (5,5%) відповідно.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Экономика

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »