Водоканал у Житомирській області змусили вирахувати з майбутніх тарифів завищені оклади адмінперсоналу

Водоканал у Житомирській області змусили вирахувати з майбутніх тарифів завищені оклади адмінперсоналу

Фото к новости

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області домоглося зменшення одним із водоканалів суми річних запланованих витрат в сумі 1,191 млн грн, закладених, зокрема, на завищені зарплати управлінському та інженерному складу.Про це 20 вересня написав сайт головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби).«Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області у вересні 2017 року проведено дві позапланових перевірки підприэмств, які надають послуги з централізованого водопостачання та постачання теплової енергії, з питань дотримання вимог законодавства при формуванні тарифів для потреб населення. Так, перевіркою розрахунків прогнозованих тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж) встановлено факти включення економічно необґрунтованих витрат по статтях оплати праці та відрахування на соціальні заходи, а саме в частині завищення посадових окладів працівникам адміністративно-управлінського та інженерно-технічного персоналу в штатному розписі підприэмства», - повідомив сайт.За даними прес-центру ГУ, в результаті проведеного заходу підприэмство зменшило суму економічно необґрунтованих планових витрат, що дало змогу попередити обрахування споживачів у розрахунку в сумі 1,191 млн грн на рік на послуги з водопостачання та водовідведення.У прес-службі ГУ Держпродспоживслужби Житомир.info уточнили, що йдеться про водоканал одного з райцентрів Житомирської області.«За результатами проведених заходів складено акти, за фактами невідповідності направлено припис на підприэмство з вимогою усунути порушення державної дисципліни цін при формуванні економічно обґрунтованих тарифів. Також повідомлено органи місцевого самоврядування про недопущення встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги з порушення норм чинного законодавства», - йдеться в повідомленні.Як повідомляв Житомир.info, Житомирський водоканал хоче наступного року знову підвищити тарифи для населення.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Экономика

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »