У Житомирській ОДА прийняли 147 заявок на компенсацію доїльних апаратів, більше половини – з одного району

У Житомирській ОДА прийняли 147 заявок на компенсацію доїльних апаратів, більше половини – з одного району

Фото к новости

До 5 грудня 2017 року домогосподарства області, які утримують 3 і більше корів, можуть подати заявку для отримання відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння.На розгляді комісії вже знаходиться 147 пакетів документів, з яких 82 заявки подали жителі Любарського району, - повідомила 25 вересня прес-служба Житомирської ОДА з посиланням на управління агропромислового розвитку.«До 5 грудня цього року господарства населення Житомирщини можуть подати заявки та документи для отримання компенсації вартості закуплених установок індивідуального доїння. Зі 147 заявок найбільше - 82 пакети документів - подали жителі Любарського району», - йдеться у повідомленні.Також комісія отримала 14 пакетів документів від господарств населення Новоград-Волинського району, 13 - від Овруцького, 12 - від Чуднівського, 9 - від Ружинського. По одній заявці подано від Житомирського, Малинського, Коростенського, Баранівського району.В ОДА зазначають, що програма відшкодування вартості закуплених установок спрямована, щоб полегшити процес доїння корів та зменшити витрати ручної праці населення. Також доїльні апарати забезпечують відсутність контактів рук із тваринами та молоком, що э умовою для эвропейських стандартів якості молочної продукції.Всі, хто бажаэ отримати компенсацію з обласного бюджету на установку доїння, можуть подати документи до 5 грудня 2017 року. Господарствам відшкодують вартість придбаної установки у сумі, рівній вартості придбання, але не більше 7000 грн за одиницю. Отримати таку компенсацію господарство населення маэ право один раз на 5 років. З початку прийому заявок у вересні щоденно жителі області подають до 20 пакетів документів, аби отримати компенсацію з обласного бюджету.Як повідомляв Житомир.info, на відшкодування вартості установок індивідуального доїння за 2016 рік передбачалося 200 тисяч гривень з обласного бюджету.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Экономика

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »