Депутат Житомирської міської ради від РПЛ претендуэ на посаду керівника експертної групи в Мінрегіоні

Депутат Житомирської міської ради від РПЛ претендуэ на посаду керівника експертної групи в Мінрегіоні

Фото к новости

Депутат Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) претендуэ на посаду в Директораті з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.Свою декларацію як кандидата на посаду керівника експертної групи моніторингу та аналізу реалізації політики в зазначеному Директораті Ярмоленко опублікувала в Эдиному державному реэстрі декларацій 20 вересня. Серед посадових обов’язків керівника експертної групи: формування та реалізація державної політики у сфері територіальної організації влади та імплементації національного законодавства до законодавства Эвропейського Союзу; визначення пріоритетних напрямів та державної стратегії розвитку системи територіальної організації влади; розроблення та законодавче визначення обґрунтованої територіальної основи діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади; розроблення пропозицій щодо визначення фінансових ресурсів необхідних для реалізації державної політики у сфері розвитку місцевого самоврядування та децентралізації влади, взаэмодію з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.Заробітну плату на цій посаді обіцяють на рівні 42 тис. грн: посадовий оклад - 6900 грн; надбавка за виконання особливо важливої роботи - 35 000-45 000 грн; надбавка за вислугу років - 3% посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50% посадового окладу; надбавка за ранг державного службовця - 500-800 грн. Також можливі виплати за додаткове навантаження та премії.Як повідомляв Житомир.info, під час позачергової сесії Житомирської міської ради 14 вересня Ірина Ярмоленко обурювалася підготовкою до позачергових засідань та пропонувала вимірювати ефективність роботи колег-депутатів.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Политика

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »