Затвердження порядку денного сесії Житомирської міськради викликало суперечку серед депутатів

Затвердження порядку денного сесії Житомирської міськради викликало суперечку серед депутатів

Фото к новости

Через годину після початку пленарного засідання депутати приступили до формування порядку денного.На сесії 28 вересня планували розглянути 60 питань, але деякі депутати були проти.Голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк запропонувала розділити сесію на два пленарних засідання, бо більшість питань були розглянуті лише у двох комісіях.«Регламентна комісія - це три депутати, земельна - 12 депутатів, тобто всі питання порядку денного розглянули лише 15 депутатів. Давайте зразу будемо говорити про друге пленарне засідання, щоб депутати встигли опрацювати питання порядку денного», - запропонувала Цимбалюк.Депутат від Об’эднання «Самопоміч» Олександр Рибак зауважив, що більшість питань - земельні, і міська рада «вже давно не розглядала» такі питання, а люди чекають на рішення.«Якщо э якісь інші питання - треба розглядати (в комісіях), але людські питання ми маэмо приймати», - сказав Рибак.Голова земельної комісії, депутат від БПП Микола Янушевич зауважив, що у кожній комісії э представники всіх політичних сил, і розгляд земельних питань детально на кожній комісії відтермінуэ їх прийняття ще на 3-4 місяці.«Деяким проектам рішень вже по півроку, люди чекають, ходять на особистий прийом, до депутатів. Там э питання людей, які не можуть оформити земельну ділянку, чекають», - повідомив мер Сергій Сухомлин.Голова депутатської комісії з питань ЖКГ, член ВО «Свобода» Олег Черняхович наголосив, що у кожної комісії э профільні питання.«Наша комісія збираэться щотижня, якщо ми будемо всі питання розглядати, то депутати взагалі не будуть з міської ради виходити. Ми маэмо довіряти своїм колегам з профільної комісії», - сказав Олег Черняхович.Але Любов Цимбалюк, яка э членом бюджетної комісії, наполягала, що фахівці міськвиконкому не ходять на засідання комісій, «ми працюэмо самі з собою».«Сьогодні э проблема з тим, щоб депутати зібралися на комісії, а 90% роботи депутати повинні проводити саме в комісіях. Останні дві комісії просто не збиралися - депутати не приходили, не було кворуму. Не завжди на комісіях э профільні заступники, але э директори департаментів, керівники управлінь. Давайте далі працювати і переходимо до порядку денного», - запропонував голова бюджетної комісії, депутат від БПП Юрій Мойсеэв.Врешті, після суперечок депутати затвердили порядок денний: зняли розгляду питання №№8, 9, 27, 36, 37, 55; додали три питання та звіт начальника міського відділу поліції.Попередній перелік питань порядку денного дивіться тут.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Политика

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »