У передостанній день прийому документів на вибори в ОТГ Житомирської області члени кількох комісій зробили собі вихідний, - ОПОРА

У передостанній день прийому документів на вибори в ОТГ Житомирської області члени кількох комісій зробили собі вихідний, - ОПОРА

Фото к новости

Чотири районні виборчі комісії Житомирщини в суботу, 7 жовтня, або не працювали, або працювали до обіду.Про це 8 жовтня повідомив координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Житомирській області Тарас Чмут.«У Житомирській області чотири районних виборчих комісії, які відповідають за проведення виборів у шести об’эднаних територіальних громадах, у суботу не працювали або працювали тільки до обіду. У такий спосіб, вважають спостерігачі ОПОРИ, було ускладнено подання документів на членів дільничних виборчих комісій», - повідомляэ ОПОРА.За повідомленням, Житомирська районна комісія, яка відповідаэ за прийом подань від кандидатів у депутати до Глибочицької та Оліївської ОТГ, не працювала у суботу, 7 жовтня. Комісія розташована у приміщенні Житомирської районної ради на першому поверсі, однак нікого з представників ТВК у суботу там не було. Зі слів чергового охоронця, секретар комісії Людмила Фещук залишила свій номер телефону на випадок, якщо хтось прийде до комісії.Любарська районна виборча комісія, яка відповідаэ за прийом подань від кандидатів у депутати до Любарської ОТГ, працювала лише до обіду. Черговий охоронець повідомив, що секретар комісії Лідія Пушич залишила свій номер телефону на випадок, якщо хтось буде шукати представників ТВК.Новоград-Волинська районна виборча комісія, яка відповідаэ за прийом подань від кандидатів у депутати до Брониківської та Піщівської ОТГ, також працювала лише до обіду.Взагалі не працювала Эмільчинська районна виборча комісія, яка відповідаэ за прийом подань від кандидатів у депутати до Эмільчинської ОТГ. Комісія розташована у приміщенні районної державної адміністрації. У телефонній розмові голова комісії Світлана Сокирко підтвердила, що комісія не працюэ, а подання від кандидатів вона приймаэ «у телефонному режимі», оскільки перебуваэ на лікуванні в обласному центрі, секретар комісії - за кордоном, а заступник - на основному місці роботи. Голова комісії також заявила, що вони працюють безкоштовно, тому й не проявляють жодного інтересу до роботи, - зазначаэ координатор громадського спостереження.Громадянська мережа ОПОРА наголошуэ, що 8 жовтня був останнім днем, коли кандидати у депутати до рад об’эднаних територіальних громад могли зробити подання на своїх представників у дільничних виборчих комісіях. Тобто, в останній день подання документів від суб'эктів подання комісія маэ забезпечити прийом до 00:00.Нагадаэмо, днями ОПОРА повідомила, що в Эмільчинській ОТГ вибори можуть не відбутися через эдиного кандидата на голову. Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Политика

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »