Кіровоград: працівники районної ради навчалися діям у надзвичайних ситуаціях

Кіровоград: працівники районної ради навчалися діям у надзвичайних ситуаціях

Фото к новости

8 квітня фахівці Управління ДСНС в області спільно з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життэдіяльності Кіровоградської області провели навчальний семінар для працівників Ленінської районної у місті Кіровограді ради.

Захід був присвячений вивченню питань цивільного захисту, які за останній час набули в суспільстві особливої ваги. Для мешканців регіонів держави важливо знати і вміти діяти в умовах різних надзвичайних і екстремальних ситуацій. Причому діяти послідовно, без паніки та метушні, а також могти надавати допомогу не лише собі, а й тим, хто поруч і потребуэ особливої уваги і турботи.

Під час семінару розглянули питання оповіщення населення, зокрема звернули увагу на основний сигнал цивільного захисту «Увага всім!», порядок дій працюючого і непрацюючого населення після сигналу тривоги, засоби і способи індивідуального захисту, види захисних споруд та правила поводження в них. Жваве обговорення викликали питання захисту цивільного населення під час обстрілів, повітряних атак, підготовки до евакуації та порядок її проведення, вмісту «тривожної валізи», як захистити малолітніх дітей у екстремальних ситуаціях та як вберегтись від травмування і загибелі під час виявлення сучасного вибухового пристрою. Звичайно, не залишили поза увагою питання безпечного поводження із застарілими боэприпасами часів Великої Вітчизняної війни, які на території області з початком весни та польових робіт почали виявляти все частіше.

Значну частину часу присвятили вивченню прийомів надання першої домедичної допомоги. Оскільки володіти такими навиками життэво важливо не лише під час військових дій - такі знання нерідко рятують життя і в мирний час. І навіть у щоденному побуті, зазвичай, рідко вдаэться уникнути травм та ушкоджень.

На завершення зустрічі працівники державної установи подякували рятувальникам за змістовну лекцію, а працівники Служби порятунку, у свою чергу, побажали відповідально ставитись до власної безпеки та більше уваги приділяти вивченню правил цивільного захисту.

Прес-служба У ДСНС в області

По материалам:  www.0522.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »