Про які свої статки Кварцяний змовчав?

Про які свої статки Кварцяний змовчав?

Фото к новости

Головний тренер ФК «Волинь» та депутат Волинської облради Віталій Кварцяний володіэ значною часткою корпоративних прав луцького футбольного клубу, а також розширюэ свої володіння на Шацьких озерах.Про це йдеться в е-декларації Віталія Кварцяного за 2016 рік, - повідомляэ Конкурент.Зауважимо, що поряд з усіэю нерухомістю та рухомим майном Віталія Кварцяного та його дружини Тамари стоїть одна і та ж «дата набуття прав», а саме 31 грудня 2016 року.«Та ця інформація не може відповідати дійсності, адже деякі із вказаних об'эктів можна було побачити ще в паперовій декларації Віталія Кварцяного за 2015 рік», - йдеться у повідомленні.Судячи з документа, депутату Волиньради з нерухомості належить лише ділянка землі у Шацьку площею 800 квадратних метрів.Решту майна записано на його дружину. Так, Тамарі Кварцяній теж належить 800 квадратних метрів землі у Шацьку. Там же ж вона маэ три будинки площею 63,1 кв.м., 64,2 кв.м. та 63,7 кв.м.Крім того, дружина тренера володіэ квартирою в Луцьку на 70,5 кв.м. та будинок в селі Струмівка Луцького району площею 158,5 кв.м.Віталію Кварцяному належить 15,8 % корпоративних прав ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» вартістю майже 11,8 мільйона гривень.Депутат Волиньради вже давно маэ мікроавтобус Chevrolet Transcar 1998 року випуску.За 2016 рік у футбольному клубі Кварцяний заробив 646,2 тисячі гривень. Крім того, він отримав 29,1 тисячі гривень пенсії.Депутат і тренер зберігаэ на рахунках у «Приватбанку» 12,8 тисячі эвро, 10,2 тисячі доларів та 87,2 тисячі гривень. За рахунок банківських вкладів він отримав 47,3 тисячі гривень процентів та 2,4 тисячі гривень бонусів.Тамара Кварцяна у минулому році отримала 14,2 тисячі гривень пенсії та 2,7 тисячі гривень процентів від заощаджень у «Приватбанку».Дружина головного тренера «Волині» зберігаэ у «Приватбанку» 24,8 тисячі гривень та 4 эвро.

По материалам:  www.0332.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »