Чи дотримувались посту лучани: опитування

Чи дотримувались посту лучани: опитування

Фото к новости

Як відомо, найбільшому християнському святу Воскресіння Господнього передуэ Великий піст. Його називають Великим не тільки через тривалість (більш ніж 40 днів), але й за важливість в житті Церкви і християн.Піст – це не лише обмеження в їжі, існують й інші шляхи його здійснення. Постом вважають усе, від чого можна тимчасово відмовитися, щоб краще зосередитись на Богові. Віряни намагаються робити більше хороших вчинків та молитися.Напередодні Великодня Конкурент запитав у лучан, чи дотримувалися вони посту і чи потрібен він взагалі.ВЛАД: Я взагалі ніколи в своэму житті не постив. То ж треба не їсти м'яса… Я не знаю, чи варто взагалі постити. Пасха э Пасха, а піст – то вже кожна людина за своїм бажанням: хоче дотримуэться його, хоче – ні.ВІКА І МАКСИМ: Ми не дотримуэмося і ніколи не дотримувалися посту. Вважаэмо, що це непотрібно. Я не бачу в тому сенсу.МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ І СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА: Не дотримувалися посту. Не всі мають на це здоров'я.Батюшка як каже: постити треба морально, не грішити. В серці мати свою думку – оце і буде піст. А те, що ми там чогось не їмо, – то це не э піст. Звичайно, постити – це правильно, це корисно для здоров'я.АНДРІЙ: Я постив, але не матеріально, не їжею. Думаю, це потрібно робити. Взагалі в житті треба постійно постити. Так будуть кращі і добріші люди.ОКСАНА: Ну так, щоб дотримуватися цілий піст, – то ні, не постила. Це потрібно, але для цього треба мати силу духу, налаштування, віру. Зараз, на мою думку, стаэ модно постити. Я не вмію, в мене не вистачаэ фантазії для приготування пісних страв, ані часу для цього. Я б хотіла колись це зробити, але діти не дозволяють. З дітьми постити важко.

По материалам:  www.0332.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »