В місті не з'являтимуться нові МАФи вздовж головних транспортних магістралей

В місті не з'являтимуться нові МАФи вздовж головних транспортних магістралей

Фото к новости

Таке рішення було прийнято виконавчим комітетом міста та департаментом архітектури та містобудування. Сьогодні, 19 квітня, відбулося громадське обговорення даного проекту рішення, яке буде винесене на розгляд наступної сесії міської ради.Було вирішено зупинити розташування нових тимчасових споруд в межах першої торгової зони та в межах червоних ліній вулиць: Эвгена Коновальця, Симона Петлюри, Сорохтея, О.Довженка, В.Чорновола, О.Дорошенка, Гетьмана Мазепи, Короля Данила, Довгої, Тичини, Бельведерської, Флотської, Пулюя, Горбачевського, Пасічної, Федьковича, Тролейбусної, Хіміків, Галицької, Юліана Целевича, Степана Бандери, Незалежності, Надрічної, Вовчинецької, Івасюка, Миколайчука, В.Симоненка, 24 Серпня, Івана Павла ІІ, Гната Хоткевича, набережної ім. В.Стефаника, Юності, бульварів Північного та Південного.Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради проведено інвентаризацію тимчасових споруд, які розміщені на території міста, та відображено в аналітичній схемі. Аналіз інформації показуэ, що більшість тимчасових споруд не відповідаэ сучасним вимогам до зовнішнього вигляду, місця розташування та умов здійснення підприэмницької діяльності.Відповідно до Реэстру тимчасових споруд, на підставі дозвільної документації в місті функціонуэ 456 тимчасових споруд, з власниками яких укладено договори на тимчасове користування окремими елементами благоустрою.Однак, э значна кількість самовільно встановлених ТС та підприэмців, які мають наміри вести діяльність в ТС. За 2016 рік на адресу Департаменту звернулося біля 60 суб’эктів господарювання, які зверталися з проханням надання дозволів на розташування ТС. Крім цього, пропоновані місця розташування це - історична частина міста, зупинки громадського автотранспорту, місця на перетині значних пішохідних потоків.«На адресу департаменту надходить багато звернень від підприэмців з метою отримання дозволу на встановлення нових тимчасових споруд. Підприэмцям цікаві, в першу чергу, перехрестя великих транспортних магістралей... Через це наше місто стаэ схожим на міні-базарчики… Це псуэ зовнішній вигляд нашого міста та не сприймаэться містянами і гостями міста... У Франківську вже достатньо торгових споруд на зупинках, тому ми зупиняэмо видачу дозволів на цих територіях», - пояснюэ Світлана Лосюк, заступниця директора департаменту містобудуванняПроте вона наголосила, що департамент не зупиняэ видачу дозволів на встановлення МАФів на прибудинкових територіях, бо це доцільно.Також до тимчасових споруд, що же встановлені, також немаэ ніяких претензій, вони стоятимуть та не підлягатимуть демонтажу.До теми: Загадковий зупинковий комплекс на Довженка: можливо дозвіл э, проте хто і коли його видав - невідомо. ФОТО

По материалам:  www.0342.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »