В місті половина батарей ще холодна. Руслан Марцінків звинувачуэ в цьому олігархів

В місті половина батарей ще холодна. Руслан Марцінків звинувачуэ в цьому олігархів

Фото к новости

Міський голова запевняэ, що міське КП «Теплокомуненерго» вже запустило більшість котелень, на відміну від "офшорної олігархічної компанії "СТЕК".Нагадаэмо, що СТЕК повідомив, що ввідні газові засувки перекриті та опломбовані ПАТ «Івано-Франківськгаз». Без відповідного дозволу ПАТ «Івано-Франківськгаз» компанія не може здійснити подачу природного газу на котельню та запустити її в роботу.Міські комунальні служби повідомляють, що на даний час  вже відновлено опалення в 22 навчальні заклади, що обслуговуэться від котелень ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».Натомість э проблеми з запуском тепла ТзОВ «Станіславська теплоенергетична компанія». Станом на даний момент котельня даного підприэмства не запущена і запуск тепла не відновлено. Як наслідок 25 закладів освіти на даний час перебуваэ без опалення. Виконавчий комітет уже направив листа в Кабінет Міністрів України з проханням терміново виділити ліміти на газ для ТзОВ «СТЕК».Руслан Марцінків прокоментував ситуацію на своїй офіційній сторінці у Фейсбук:«На прикладі, здавалося б, такого простого питання як запуск опалення, ми бачимо різницю між комунальною власністю та власністю офшорної олігархічної компанії "СТЕК". Міське КП «Теплокомуненерго», станом на сьогодні вже запустило 22 котельні з 30.На 100% забезпечені теплом усі лікарні. Вчора під вечір вдалося відновити опалення в 10 школах і 9 садочках. Це майже половина від всіх навчальних закладів, які обслуговуэ ТКЕ. Сьогодні у ще близько 10 закладах освіти також даэмо тепло. Щодо ситуації з житлом, яке обслуговуэ ТКЕ: найшвидше вдаэться запустити опалення в мікроарйоні Пасічна. Тоді в теплових районах Симоненка та Дорошенка. Наразі місто повністю перейшло на літній режим: зняли лічильники. Тому ми в терміновому порядку їх знову встановлюэмо та опломбовуэмо. Натомість олігархічний СТЕК знаходить мільйон і одну причину, аби не виконувати свої зобов'язання, як то відсутність лімітів на газ... Отже, через небажання СТЕКУ виконувати свої обов'язки, третина міста наразі лишаэться без тепла...З ситуації, що склалася, кожен маэ зробити для висновки та надалі не бути заручникам такої ситуації. Поки в країні діэ заборона на встановлення індивідуального опалення ми маэмо тримати курс на комунальну реформу:- модернізовувати котельні - пришвидшити перехід садочків та шкіл,які обслуговуються СТЕК на альтернативні котельні», - пише він.  

По материалам:  www.0342.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »