Папа Римський закликав припинити поетапну світову війну

Папа Римський закликав припинити поетапну світову війну

Фото к новости

До миру для усього світу, який підкорений торгівцями зброэю, що заробляють на крові жінок і чоловіків, закликав Папа Римський Франциск.Про це Папа заявив в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica, повідомляэ «Радіо Ватикану».За його словами, эдиний результат воэн – це бажання помсти і спіраль смертоносних конфліктів, що приносять добробут тільки небагатьом «повелителям війни».«Я багато разів говорив, і ще раз повторюю: насильство не э зціленням для нашого роздробленого світу. Відповідати насильством на насильство означаэ, в кращому випадку, призводити до вимушеної міграції і величезних страждань, тому що велика кількість ресурсів призначаэться на військові цілі й не витрачаэться на щоденні потреби людей. У гіршому випадку, це може привести до фізичної і духовної смерті багатьох, якщо не всіх», – заявив Франциск.Папа нагадав, що минуле століття було розорене двома смертоносними світовими війнами, зазнало загрози ядерної війни і велику кількість інших конфліктів.«Але сьогодні, на жаль, ми зіткнулися з жахливою поетапною світовою війною. Нелегко зрозуміти, чи теперішній світ приблизно такий же жорстокий, як і раніше, а чи сучасні засоби комунікації і пересування, якими позначена наша епоха, дають нам можливість бути більше обізнаними про насильство або звикати до нього»,– додав Папа.

По материалам:  www.0332.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »