Декларація: Олександр Кальченко їздить на "Тойоті" десятирічної давнини

Декларація: Олександр Кальченко їздить на "Тойоті" десятирічної давнини

Фото к новости

Продовжуэмо знайомити наших читачів зі змістом електронних декларацій кременчуцьких чиновників й депутатів. Отже, декларація депутата Кременчуцької міської ради, лідера фракції партії "УКРОП" Олександра Кальченка.Жодних посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, декларант не обіймаэ.Членами родини декларанта э дружина Кальченко Вікторія Вікторівна й син Кальченко Віктор Олександрович.Від 2006 року декларант володіэ квартирою у Кременчуці, яка маэ загальну площу  63,7 м2 й на час придбання мала вартість 22 884 грн, також з 2009 року маэ у власності гаража загальною площею 56 м2 й вартістю у 15 367 грн. Ще одним гаражем на загальну площу 25,3 м2 й вартістю у 13 082 грн депутат володіэ з 31 січня 2016 року. Земельною ділянкою на площу 572 м2, вартість якої він не оголошуэ, у Самусіївці Кременчуцького району Олександр Кальченко володіэ з 2010 року. На цій земельній ділянці э об'экт незавершеного будівництва – садовий (дачний) будинок загальною площею 40 м2.Дружина депутата Кальченко Вікторія Вікторівна від 2009 року э власником квартири у Кременчуці загальною площею 103,4 м2.Родина депутата Кальченка маэ у власності такі транспортні засоби: особисто Олександрові Кальченку від 2014 року належить легковик Toyota Avensis випуску 2007 року й вартістю 200 000 грн, а його дружині від 2012 року належить легкова автівка Toyota Camry випуску того-таки 2012 року, вартість якої у декларації не зазначено.Цінних паперів, корпоративних прав власності, нематеріальних активів Олександр Кальченко згідно декларації не маэ. Також ані він, ні члени його родини не э кінцевими бенефіціарними власниками будь-якої юридичної особи.Олександр Кальченко маэ такі джерела доходів: за основним місцем роботи – заробітну плату у розмірі 262 866 грн, також дохід від надання майна в оренду у розмірі 2 026 грн. Дружина Олександра Кальченка Вікторія Кальченко вказуэ як основне й эдине джерело доходу заробітну плату за основним місцем роботи у розмірі 102 664 грн.Олександр Кальченко не маэ грошових активів, фінансових зобов'язань, не декларуэ за звітній період видатків та правочинів, на підставі яких у суб’экта декларування виникаэ або припиняэться право власності, володіння чи користування, у тому числі спільної власності, на нерухоме або рухоме майно, нематеріальні та інші активи, а також виникають фінансові зобов’язання.Суб'экт декларування не зазначаэ у декларації  посаду чи роботу, що виконуэться або виконувалася за сумісництвом, він та члени його родини не э членами будь-яких організацій або інших органів.

По материалам:  www.05366.com.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »