Кобзарі замість Леніна? Миргород вирішуэ долю "місця під вождем"

Кобзарі замість Леніна? Миргород вирішуэ долю "місця під вождем"

Фото к новости

Мешканці Миргорода пропонують владі встановити на місці колишнього пам’ятника Леніну пам’ятний знак миргородським кобзарям.У Миргороді активно працюэ сервіс електронних петицій, які громадяни залишаються владі за допомогою сайту міської ради. Хоча у 2017 році нових електронних звернень ще не було, чиновники розмірковують над двома, які надійшли у 2016-му. Так, у червні було звернення "Створення пам’ятного знаку миргородським кобзарям на місці, де був розташований пам'ятник Леніну".Як дізналося видання 0532.ua, ця пропозиція обговорювалася на засіданні громадської ради 30 березня 2017 року. Виявляэться, що вже декілька громадських об’эднань та громадян запропонували на розі вулиць Гоголя та Старосвітської (на місці колишнього пам’ятника Леніну) встановити пам’ятні знаки різним видатним землякам.Оскільки таких пропозицій надійшло декілька і одностайної думки з приводу того, що саме маэ бути на "місці, де був вождь" немаэ, громадська рада Миргорода вирішила протягом 2017 року продовжити обговорення ескізів та проектів.Ще одна проголосована е-петиція стосуэться демонтажу недобудови по вул. Кашинського (за центральним ринком навпроти будинку міського земельного відділу). Ця споруда руйнуэться, створюючи незручності для водіїв та пішоходів. У результаті поруч з нею обмежена пропускна здатність проїзджої частини, створюються постійні затори. У 2017 році влада Миргорода запланувала оцінку будівлі, але через відсутність порозуміння зі сторони її власника перспективи ціэї процедури поки що туманні.У той же час е-петиція щодо велопарковок у Миргороді вже впроваджена у життя.Нагадаэмо, що відповідно до ст. 231 Закону України "Про звернення громадян"  громадяни можуть звернутися з електронною петиціэю через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована, або через веб-сайт громадського об'эднання, яке здійснюэ збір підписів на підтримку електронної петиції. У випадку Миргорода подання петицій та збір підписів забезпечуэ Асоціація відкритих міст на сторінці Эдиної системи електронних петицій. Посилання саме на цю сторінку розміщено на сторінці міської ради.Для того, аби е-петицію розглянув орган влади, у Миргороді вона повинна назбирати 100 і більше голосів. У той же час у Полтаві – 250 і більше. Але попри те, що в обласному центрі проголосовано вже понад 180 е-петицій (!), жодна з них не була розглянута згідно з процедурою і не була прийнята до виконання.

По материалам:  www.0532.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »