День Эвропи у Житомирській області планують відзначити фестивалями, джаз-фестом та вікториною для студентів

День Эвропи у Житомирській області планують відзначити фестивалями, джаз-фестом та вікториною для студентів

Фото к новости

У Житомирській області наприкінці квітня та у травні планують відзначити День Эвропи Розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича №130 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня Эвропи в області у 2017 році» опубліковане на сайті ОДА 14 квітня 2017 року.«Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 19.04.2003 №339/2003 «Про День Эвропи», доручення Віце-прем’эр-міністра України з питань эвропейської та эвроатлантичної інтеграції України від 04.08.2016 №15691/57/1-13 щодо відзначення Дня Эвропи в 2017 році, з метою забезпечення належної організації та проведення урочистостей з нагоди Дня Эвропи, створення умов для широкої підтримки процесів інтеграції України в Эвропейський Союз:1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення Дня Эвропи в Житомирській області у 2017 році (далі - план заходів), що додаэться.2. Департаментам та управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, обласним установам та організаціям забезпечити виконання плану заходів.3. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам до 20 квітня 2017 року розробити та затвердити відповідні плани заходів та забезпечити їх виконання.4. Управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, обласним установам та організаціям до 1 червня 2017 року надати департаменту економічного розвитку торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації інформацію про виконання плану заходів (відповідні друковані, фото-, відео- та аудіоматеріали).5. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації до 10 червня 2017 року подати облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження.6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків; координація - на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.», - йдеться у документі.План заходівз підготовки та відзначення Дня Эвропи в Житомирській області у 2017 році Як повідомляв Житомир.info, на святкування Дня Эвропи у Житомирі планують витратити майже мільйон, але кошторис ще будуть погоджувати. Про це йшлося на позачерговій сесії міськради 20 квітня.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »