ОЛЬГА БУЗУЛУК: Нонсенс, нахабство, нерозуміння…

ОЛЬГА БУЗУЛУК: Нонсенс, нахабство, нерозуміння…

Фото к новости

Питання глобальне: про культуру водіння і взагалі. Учора на пішохідному переході в комфортному місті Луцьку на центральній вулиці автомобіль збив маму з дитинкою. Але мене вразило інше: коли пішоходи ступили на перехід, перед ними проїхало ще як мінімум три автівки, хоча всі мали б зупинитись, як тільки вони почали переходити! Нонсенс, нахабство, нерозуміння…Питання локальне: нова місцева влада показуэ активність, і це не може не тішити. Звісно, хочеться і дивідендів, і щось зробити, - це відчутно у всьому, навіть у тих же соцмережах, а як ще побувати на комісіях, де критикують «папэрэдніків», то й взагалі)) А людям що? Ті, що в деяких питаннях критикують новоприбульців при владі, в інших питаннях навіть їм дякують, адже важливо – результат, щоб місто ставало кращим, щоб була безпека в усіх значеннях цього слова.Питання особистісне: коли дитина заходить в садочок після двох днів вихідних, а їй з порогу «Йди мий руки!», - це, знаэте, як мінімум, невиховано. Добре, що дитина ще маленька і радіэ життю, не зважаючи на тіток без настрою. Але так не можна! І я не знаю, що робити в такій ситуації. Мені здаэться, що це якось може відбитися на дитині, але наразі це відбиваэться лише на моїй нервовій системі.

По материалам:  www.0332.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »