З початку року паспорт у формі картки в Житомирській області оформили майже 5 тисяч громадян, які досягли 14-річного віку

З початку року паспорт у формі картки в Житомирській області оформили майже 5 тисяч громадян, які досягли 14-річного віку

Фото к новости

В управлінні ДМС України в Житомирській області 24 квітня відбулося розширене засідання Колегії по результатах роботи міграційної служби у першому кварталі 2017 року.Про це повідомляэ головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Житомирській області Анатолій Шнайдер.«Відкриваючи засідання, начальник обласного Управління ДМС Олександр Радько проінформував присутніх щодо того, що прийнято 37 рішень про примусове повернення іноземців до країн їх походження, в т.ч. 4 - із забороною в’їзду в Україну, відносно 4 іноземців прийнято рішення про добровільне повернення до країни громадянської належності, п’яти іноземцям скорочено термін перебування в Україні. Відносно 2 громадян, РФ та Азербайджану, прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України строком на 5 років. Усі територіальні підрозділи УДМС в області у повному обсязі обладнані засобами Эдиного державного демографічного реэстру, робочі станції підключені до захищеної телекомунікаційної мережі. З 21 березня поточного року розпочато оформлення нових паспортних документів в усіх підрозділах міграційної служби Житомирщини. За 3 місяці 2017 року паспорт громадянина України у формі картки оформлено майже 5-ти тисячам громадян, які досягли 14-річного віку. Закордонним паспортом документовано 13 тисяч 850 громадян України. З початку року на рахунок місцевих бюджетів Житомирської області за надані населенню адміністративні послуги перераховано коштів у сумі майже 5 мільйонів гривень», - йдеться у повідомленні.Нагадаэмо, 11 квітня в ефірі програми «Тема дня» говорили з начальником управління ДМС у Житомирській області Олександром Радьком щодо того, як отримати та скільки коштуэ біометричний паспорт.Як повідомляв Житомир.info, з 1 жовтня 2016 року всім громадянам з 14-річного віку почали оформлювати паспорти у вигляді id-карток, однак паспорти старого зразка не вилучатимуть.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »