Міські лікарні закупили піратське програмне забезпечення за державні гроші

Міські лікарні закупили піратське програмне забезпечення за державні гроші

Фото к новости

Державними медичними установами Івано-Франківська було укладено договори на встановлення і обслуговування медичного програмного забезпечення з фізичною особою, яка не мала ліцензії на дані продукти. Працівник одніэї з ІТ-компаній міста привласнив програму і продавав її в лікарняні установи міста. З відповідним звернення до Карпатського управління кіберполіції звернулася компанія правоволодар медичного програмного забезпечення. Чоловік, працюючи в ІТ компанії, брав участь у розробці ПЗ (програмного забезпечення) для ведення обліку паціэнтів. Пізніше працівник був звільнений. "Прощаючись з фірмою", він скопіював собі програму й реалізовував її як розробник.Кілька медичних закладів Івано-Франківська закупили дану програму за державні кошти, при цьому не перевіривши відповідні документи: ліцензію на право власності ПЗ і реэстрацію її в МОЗ. Відомо, що одна з міських лікарень перерахувала цьому чоловікові 200 тисяч гривень за піратську програму. Під час обшуку у медичному закладі правоохоронці вилучили відповідну підтверджуюючу документацію, примірники ціэї програми й інші документи. У помешканні фізичної особи також провели обшуки з вилученням техніки.Підтверджений факт встановлення піратської програми наразі э в кількох медичних закладах міста. Правоохоронці надалі ведуть розслідування. Також будуть перевіряти медиків на предмет попередньої змови і отримання від продавця ПЗ особистої вигоди. Читайте також: Чому відносно нові томографи в ОКЛ так швидко вийшли з ладуВикрито схему махінацій під час державних закупівель в дитячій лікарні Франківська

По материалам:  www.0342.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »