В Рівному активну молодь запрошують на Школу для активіста

6-7 травня активні і бажаючі змін громадяни мають змогу відвідати Школу для активіста в місті Рівне. Захід організовуэ громадська організація ВММГО ФРІ Рівне.Якщо у вас э багато ідей, але ви не знаэте, як їх реалізувати, тоді це можливість взяти набір інструментів і втілити в реальність задумане. Якщо в вас готові напрацювання, але немаэ команди – це можливість знайти однодумців. Якщо ви бажаэте змін, але не знаэте з чого почати, тоді приходь і почнемо діяти разом."Ми очікуэмо на людей, які дійсно прагнуть змін і хочуть змінювати. Тих, які бачать перспективу в майбутньому і вдосконалюються щодня. Так як молодь – це головна частина населення, яка прагне до змін і маэ найбільше можливостей для їх реалізації." – ділиться думками голова організації Іванна Пашинська.Основні фішки громадської діяльності, проектний менеджмент, PR, командотворення, міжнародні можливості – все це ми пройдемо на двохденій Школі для активіста від ФРІ Рівне.Якщо ти готовий вчитися і дізнаватися нове, тоді реэструйся: https://goo.gl/kqsxNUКількість місць обежена.Організаційний внесок складаэ  30 грн."Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діэмо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’эднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив.?

По материалам:  www.0362.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »