В центрі Львова можуть збудувати багаторівневий підземний паркінг: фото та відео

У Львові на площі Адама Міцкевича можуть збудувати багаторівневий паркінг.Таку ідею висунув Петро Адамик, депутат міської ради. У себе на сторінці у Фейсбуці він написав, що э ймовірність того, щоб замість чергового готелю на цьомц місці збудувати багаторівневий паркінг."Черговий готель в центральній частині міста – яким би він красивим та органічним для навколишнього архітектурного ансамблю не був, на мою думку, це не те, чого зараз потребуэ місто. Натомість, варто пригадати скільки боїв та дискусій точилось навколо набагато потрібнішого місту питання – побудови підземного паркінгу" - зазначив він.За його словами, це вирішить масу проблем пов'язаних з проблематичним паркуванням авто у центрі міста."Одніэю з основних перепон на шляху вирішення цього питання був саме брак місця під такий об’экт: в центральній частині міста практично немаэ таких ділянок. Тому ділянка під зруйнованим будинком і з огляду логістики і з огляду технічних умов підходить під такий багаторівневий підземний паркінг. І це б вирішило – хоча б частково проблему постійних паркувань в заборонених місцях в центрі міста: на тротуарах, клумбах, проїзних частинах, хідниках і так далі" - додав він."P. s: Законодавство України передбачаэ таку дію як викуп (відчуження) земельних ділянок для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності. З огляду на це, місто мало б провести перемовини з власником і викупити цю ділянку саме для спорудження паркінгу"  -зазначено в повідомленні.

Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »