36 млн грн додатково пустять на ремонт полтавських доріг

36 млн грн додатково пустять на ремонт полтавських доріг

Фото к новости

У І кварталі вдалося залучити додаткові кошти, які будуть направлені на ремонт та реконструкцію автошляхів Полтавської області. Йдеться про суму у 36 мільйонів гривень.Полтавська область входить до складу регіонів, які беруть участь в «дорожньому експерименті». Його розпочали реалізовувати на території України у 2015 році.– Так званий «дорожній експеримент» передбачаэ спрямування надпланових доходів митниць на ремонт і будівництво автомобільних доріг. Відповідний закон був прийнятий Верховною Радою. Спочатку пілотними були лише п’ять регіонів: Волинська, Чернівецька, Львівська, Одеська області та м.Київ, – розповів про нововведення начальник Служби автодоріг Полтавщини Володимир Трояновський.У 2017 році ініціатива була продовжена та поширена на всі області країни. – За результатами діяльності Полтавської митниці ДФС у І кварталі на ремонт автомобільних доріг нашої області буде спрямовано близько 36 мільйонів гривень. Якщо планові надходження митниці й надалі будуть перевиконуватися, а ми на це дуже сподіваэмося, то до кінця року за рахунок «дорожнього експерименту» можна буде якісно відремонтувати чималі відрізки автошляхів, – коментуэ додаткові надходження Трояновський.Загалом впродовж січня-квітня 2017 року понад 4 млрд. грн. направлені на реконструкцію доріг у рамках «дорожнього експерименту». Найбільше коштів на ремонт доріг акумульовано у березні – квітні (відповідно майже 1,7 млрд. грн. та близько 1 млрд. грн.). За результатами січня на ремонт доріг акумульовано понад 600 млн. грн., у лютому – понад 800 млн грн, повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

По материалам:  www.0532.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »