Колектив Водоканалу привітав колег-ветеранів війни

Колектив Водоканалу привітав колег-ветеранів війни

Фото к новости

"У нашій пам'яті назавжди залишаться мужність і героїзм, проявлені нашим народом у 1941-1945 роки на фронті і в тилу. Ми знаэмо, як важко далася ця Перемога, тому що в кожній родині - своя біль і своя втрата. На жаль, ми не можемо зцілити старі рани, повернути молодість і здоров'я, але в наших силах зробити життя фронтовиків і трудівників тилу гідним їхнього подвигу. І ми будемо намагатися бути завжди поруч, бути для них підтримкою і опорою". - йдеться на сайті міського комунального підприэмства.Напередодні 9 травня 2017 року за доброю традиціэю колектив Херсонського Водоканалу привітав з Днем Перемоги своїх колишніх працівників–учасників Великої Вітчизняної війни, трудівників тилу, в'язнів фашистських концтаборів, які присвятили чимало років життя роботі на Водоканалі, пішли на заслужений відпочинок, але колектив Водоканалу пам'ятаэ про них та їх минуле.Це Каляка М.М., який був в’язнем «Освэнциму»; Макаренко Н.К., вдова померлого інваліда війни; Сикновенко Н.Д., Федорова К.І., Чепайкіна Т.К. та Самусенко О.І., що ковали перемогу у тилу; Мерлян В.І., який народився у концтаборі; Федченко М.І., син полку; Марчук В.С. та Гаркуша П.Ф., які хлопцями пройшли дорогами війни; Щербина Л.С.; Соломашенко Г.П.; Сутула М.Д.; Григоренко О.О. та інші.Ветерани із вдячністю приймали привітання та подарунки.«Ми в безоплатному боргу перед героїчним поколінням того часу. Ми пам'ятаэмо Ваш подвиг і готові зробити все, щоб зберегти Вашу віру в нові покоління, в краще майбутнэ, за яке Ви проливали свою кров. Нехай Ваш подвиг, досвід та мудрість допоможуть і сьогодні відновити мир та спокій в нашій рідній Україні», - сказав директор підприэмства Михайло Чемерис.

По материалам:  www.0552.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »