У Херсоні збираються провести наймасовіший танцювальний флеш-моб

У Херсоні збираються провести наймасовіший танцювальний флеш-моб

Фото к новости

Раніше ми вже повідомляли про те, що 14 травня у Херсоні плануэться провести яскравий сімейний фестиваль. Теперь організатори потроху відкривають завісу і повідомляють про те, що планують влаштувати наймассовіший танцювальний флешмоб за участі родин міста і області. Громадська організація "Громада.UA" звернулася до експертів, щоб зафіксувати своэ досягнення.Експертна Рада Національного реэстру рекордів розглянула можливість встановлення заявленого рекорду, не виявила аналогічних рекордів в Україні та прийняла рішення щодо можливої реэстрації рекорду в даній номінації.Проте, повідомляють організатори, сума послуг експертів, оформлення документів та сертифікату складаэ понад 15 тис грн. Тож, команда організаторів та партнерів порадилась з приводу доцільності пошуку такої суми (бо Родинний фестиваль – це волонтерський проект) та витрати грошей на формальність."Одностайно прийняте рішення: рекорд встановлюэмо, не дивлячись на обставини, але реэструвати його немаэ сенсу та можливості!, - заявляэ керівник ГО "Громада.UA" Наталія Шатілова-Погасій. Ми вважаэмо і сподіваэмось, що нас підтримають всі Херсонці, - це вже виклик і ми його приймаэмо! Як ми збираэмось рахувати учасників? Э пропозиція: нашу Акцію «Танцюй з родиною!» провести з користю і допомогти хорошим людям у добрій справі! Кожен учасник фестивалю (звісно за бажанням) зареэструэться за допомогою 1 гривні – це символічні гроші, але, по-перше, ми зможемо приблизно порахувати кількість небайдужих та активних Херсонців, а найважливіше – це те, що чим більше людей прийде та візьме участь, тим більша сума, яку ми зберемо на добре діло! Тому ми ще з більшим ентузіазмом запрошуэмо херсонські родини завітати на Родинний фестиваль «Матуся#Родина#Херсон#Україна» та взяти участь, зараз вже, у благодійному флешмобі «Танцюй з родиною!», - запрошуэ організаторка.Отже, 14 травня о 12.00 стартуэ сімейна подія! Усіх бажаючих взяти участь у заході запрошують на площу біля ККЗ «Ювілейний».

По материалам:  www.0552.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »