Ігор Поліщук назвав причини смороду у Луцьку

Ігор Поліщук назвав причини смороду у Луцьку

Фото к новости

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук назвав причини смороду в обласному центрі Волині.Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook."Від самого початку основною причиною смороду була робота ТОВ "Біопаливно-енергетична компанія". Підприэмство займаэться виробництвом біоетанолу і знаходиться на території цукрового заводу. З даного приводу мною було підготовлено відповідні звернення в Держпродспоживслужбу та Держекоінспекцію. Однак діэвих заходів зі сторони вказаних служб не було. Не сподіваючись на якусь допомогу від вказаних служб, мій заступник Костянтин Петрочук спільно з керівництвом вказаного підприэмства, залучивши відповідних спеціалістів, знайшли метод нейтралізації неприэмного запаху та впровадили його в дію. Після вжитих заходів, на територію міста запах більше не розповсюджувався", - написав Ігор Поліщук.Він зазначив, що в середу відбудеться спільна прес-конференція Костянтина Петрочука, інших представників міської ради та представників вказаного підприэмства з детальною інформаціэю про проведену роботу в даному напрямку та стратегію на майбутнэ."Що стало причиною появи сьогоднішнього запаху - досліджуэмо. Однак хочу звернути увагу на те, що на території області, в тому числі й поблизу Луцька працюэ багато м'ясопереробних підприэмств. Яким чином утилізують рештки ці підприэмства після закриття Ковельського ветсанзаводу - невідомо. Утилізація таких рештків та відходів теж може бути причиною неприэмного запаху. З цього приводу звернувся до Володимира Гунчика з проханням ініціювати перевірку усіх м'ясопереробних підприэмств на предмет того, яким чином утилізують рештки й відходи. Чекаю реагування губернатора", - завершив Поліщук.

По материалам:  www.0332.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »