У День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від Опоблоку

У День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від Опоблоку

Фото к новости

У День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від ОпоблокуУ День перемоги в Житомирі була заборонена радянська символіка, «георгіївські» стрічки та «ганьба» нардепу від Опоблоку

9 травня на майдані Перемоги, біля танку, зібралося кілька сотень житомирян, ветерани та громадські активісти: одні, тримаючи у руках червоні прапори, співають пісню «День Победы», інші, з блакитно-жовтим стягом, виконують Гімн України та вигукують патріотичні гасла.Попри заборону стягів із радянською символікою, деякі ветерани таки розгортають прапори із зображенням серпа і молота та п’ятикутної зірки. Проте, довго простояти з такими прапорами ветеранам не вдаэться: активісти вимагають згорнути стяг із забороненою символікою.«Нехай виконують закон, якщо заборонено символіку тоталітарних режимів: прапори з молотками, серпами, зірками. Тому ми реагуэмо нормально, адекватно, підтягуэмо поліцію, яка десь бездіяльна, а десь діяльна, та вказуэмо на недоліки», - каже громадський активіст Павло.У ході словесної сутички між активістами та ветеранами виникла незначна штовханина. Після втручання поліції заборонений стяг врешті згорнули. Однак, через кілька хвилин, той же самий ветеран знову розгорнув червоний стяг, тільки вже із червоною зіркою. «Цей прапор маэ зірку, згортайте. Попереджаэмо, э 466 стаття, прим. 1, згорніть, будь ласка, прапор», - звернувся до ветерана начальник сектору управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області Олександр Господарчук.«Ви сказали зняти серп і молот - ми зняли. А будь-який стяг такий із зіркою», - відповідаэ ветеран Олексій Давидов, який тримав прапор «Всеукраїнської спілки радянських офіцерів».«Давайте не будемо провокувати ситуацію, э прапор перемоги, давайте з ним і будемо іти», - закликаэ Олександр Господарчук.Привітати ветеранів із Днем Перемоги до Житомира приїхав нардеп від Опозиційного блоку Юрій Павленко, якого громадські активісти зустріли вигуками «Ганьба!» та називали «сепаратистом» і «провокатором».Зрештою, словесні протистояння вщухли і присутні почали покладати квіти до постаменту, на якому стоїть танк.Опісля покладання квітів людей похилого віку та ветеранів-фронтовиків запросили до тролейбусів.«Чотири тролейбуси э. У перший тролейбус запрошую ветеранів-фронтовиків, у інші сідають бажаючі, які э на нашій зустрічі», - звернувся до присутніх голова Житомирської міської організації ветеранів Анатолій Трещов.Після цього ветерани з прапорами під пісню «Катюша» рушили до монументу Слави. У колонні були помічені люди з «георгіївськими» стрічками на грудях.Фоторепортаж з майдану Перемоги дивіться тутЖитомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »