"Мер року" поділився з полтавцями рецептом стратегічного розвитку міста

"Мер року" поділився з полтавцями рецептом стратегічного розвитку міста

Фото к новости

У Полтаві пройшла зустріч з міським головою міста Тростянець Сумської  області Юріэм Бовою. Мер розказав, як  відроджуватимуться українські міста, якщо матимуть чітку стратегію розвитку.Тростянець - невеличке місто на Сумщині з чисельністю населення трохи більше 20 тисяч жителів. На відміну від більшості інших провінційних українських містечок, Тростянець не занепадаэ, а розвиваэться.До міста регулярно заходять крупні інвестори, в місті щорічно проводяться аж чотири крупні міжнародні фестивалі, розпочинаэ роботи один з нечисленних в Україні промислових парків... Велика заслуга щодо цих здобутків лежить на очільнику міста.Саме тому у 2016 році він отримав звання "Мер року" в конкурсі "Людина року".Уже 12 років Юрій Бова працюэ на посаді міського голови і знаэ як залучити іноземні інвестиції, реставрувати історичні пам’ятки, зробити благоустрій та  перевести житловий фонд на індивідуальне опалення.«Бюджет нашого міста – 34 мільйони гривень на 22 тисячі населення. Ми намагаэмося ті кошти, які э, витрачати максимально ефективно», – сказав Бова.За його словами, бюджет міста на на 97% покриваэ витрати на сферу дошкільної освіти. Говорить, що через рік-два планують досягти 100%, "щоб жодна дитина не була вдома, бо всі повинні отримати якісну дошкільну базу".Велике значення в діяльності міського голови відіграэ благоустрій міста. Кожного року майже мільйон гривень виділяэться на ремонт житла: покрівлі, каналізацію, під’їзди та благоустрій прибудинкових територій.Фінанси розподіляються пропорційно і люди самі вирішують, що робити, як робити. На кожній вулиці був обраний голова вуличного комітету.«Ми маэмо на сьогодні нову містобудівну документацію, бо це важливо для економічного розвитку міста і для соціального розвитку теж. Кожен повинен бачити, що де буде завтра, післязавтра, який вигляд матиме місто через 50 років», – розповів мер.У житлових будинках міста Тростянець встановлено енергозберігаюче обладнання, що, за словами Юрія Бови, за 2016 рік допомогло зекономити 658,5 КВт електроенергії.Бова стверджуэ: міська рада працюэ максимально прозоро. На сесію може прийти будь-хто бажаючий, подивитися на роботу депутатів чи поставити питання. У міській раді діэ електронна система голосування, а з засідань ведеться онлайн-трансляція.Місто Тростянець – гідний приклад для наслідування, і для змін на краще  потрібне лише бажання.

По материалам:  www.0532.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »