Тернополяни б’ють на сполох: у місті загадково починають гинути дерева в місцях, де э бізнес-інтереси (Фото)

Тернополяни б’ють на сполох: у місті загадково починають гинути дерева в місцях, де э бізнес-інтереси (Фото)

Фото к новости

Тернополяни стурбовані тим, що у місті невідомі нищать дерева. Зокрема, люди занепокоэні тим, що засхоли ялини поблизу літака, що на вул. Миру, де хочуть збудувати автомийку, з дерев зривають кору. "Крок один: дати прокуратурі області землю біля літака. Зроблено!Крок два: вивести ділянку за межі парку. Зроблено!Крок три: знищити насадження поряд з літаком. Зроблено! Крок чотири: демонтувати той комуняцкий літак. В процесі!Чи встановлять там інший пам'ятник)? Звісно. Але буде він, думаю, трохи менший і трохи збоку", – пише на своїй сторінці в Фейсбуці голова депутатської земельної комісії Андрій Шкула, який в суді домагаэться, аби дану земельну ділянку залишили у власності громади.  Тернопляни зазначають, що подібні випадки останнім часом у місті – непоодинокі."Я вже знаю, як "сохнуть" дерева, що заважають: пилою підрізають майже при землі, присипають, дерево сохне. Так зробили в чудовому кленовому гайочку неподалік універсаму на Злуки. Тепер там "виросла" церква", – написала Савюк Світлана.Олег Синовець нагадав, що у центрі міста несподівано засохли лише ті каштани, які були розташовані напроти ресторану «Балагур»."Дерева росли якраз біля закладу і це трапилося не задовго до його відкриття. Невже випадковість?Розумію, що в заклад було вкладено багато праці та коштів, лише ремонт тривав близько 7 років, але якщо власник(и) причетні до знищення дерев, то вони повинні за це відповісти! Цікаво чи наші екологічні інстанції досліджували причини загибелі цих дерев? Ще цікаво чому влада за такий довгий час не посадила нові дерева на місці засохлих?

По материалам:  www.0352.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »