Стартував унікальний конкурс для бізнес-леді Західної Україні

Стартував унікальний конкурс для бізнес-леді Західної Україні

Фото к новости

У Луцько розпочато підготовку до масштабного конкурсу для підприэмців, які покажуть, що наші жінки – не лише вміють борщ варити та дітей виховувати. Сили та завзяття західним панянкам не позичати. Вони щоденною працею доводять, що сила духу – це стиль їхнього життя. Територія проведення Конкурсу на 2017 рік – Західна Україна, а саме: Рівненська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська та Тернопільська області.Особливість конкурсу полягаэ в тому, що змагатись за перемогу мають право не лише власниці бізнесу, але й жінки, бізнес яких зареэстрований на когось із членів родини, але фактичним керуючим являються вони. Дані особи мають право претендувати на перемогу в особливій номінації, а саме «Лідер проекту».Наше завдання: сприяння розвитку жіночих ділових ініціатив та підприэмництва, самореалізація жінок, посилення їх ролі та впливу на економічне та соціальне життя суспільства. Конкурс «Сильна та стильна» маэ на меті: розкрити потенціал жінок різних сферах бізнесу, зміцнити їх віру в себе, створити платформу для якісно нових змін у діловому житті та підвищити рівень професіоналізму, надати змогу заявити про себе та свою діяльність на широкий загал.Дедлайн – 1 травня 2017 року – 1 жовтня 2017 року. До складу суддівської колегії увійдуть чоловіки та жінки, що мають значні досягнення в побудові власного бізнесу. Ми зібрали представників бізнес-еліти з різних куточків України.Більше інформації можна дізнатись тут: sulnatastulna.sow.in.ua. А також у Тетяни Карп'юк, координатора проекту «Сильна та Стильна» з питань благодійних ініціатив. (Тел.: +38 (098) 257 62 57,e-mail: sulnatastulna@ukr.net)

По материалам:  www.0362.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »