У Франківську пройде тренінг з написання грантових заявок

У Франківську пройде тренінг з написання грантових заявок

Фото к новости

15 травня 2017 року о 13:00 Представництво Эвропейського Союзу в Україні запрошуэ представників громадських організацій, бізнесменів, представників влади міста та Івано-Франківської області та усіх зацікавлених до участі в тренінгу «Як написати грантову заявку на конкурси ЭС?». Також під час зустрічі будуть представлені можливості «Креативної Эвропи» – найбільшої грантової програми ЭС, яка фінансуэ проекти культурного та аудіовізуального секторів. Програма підтримуэ культурний та креативний сектор, фінансуючи проекти та ініціативи у різних сферах мистецтва.Що? «Як написати грантову заявку на проекти ЭС?» – тренінг від Представництва ЭСКоли?  15 травня 2017 року, понеділок, 13.00-15.30Де? м. Івано-Франківськ, готель «Станіславів», вул. Чорновола, 7, Велика зала для конференційПід час тренінгу учасники дізнаються більше про грантові програми ЭС, їхні види, особливості написання грантових заявок тощо. Учасники зможуть не лише отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЭС, але й також практичні поради від експертів щодо того:
  • Як отримати грантову підтримку ЭС;
  • Як підготувати успішну грантову заявку;
  • Як працюэ грантове фінансування;
  • Які э поточні програми та гранти ЭС, на які можна подати заявку. 
У рамках заходу також відбудеться презентація програми ЭС «Креативна Эвропа»: можливості програми для різних секторів і креативних індустрій України». Експерти дискусії:
  • Юлія Федів, керівник Національного бюро програми ЭС «Креативна Эвропа» в Україні
  • Вікторія Талашкевич, експертка з розробки та подання грантових заявок, координаторка Прес-клубу реформ, м. Кропивницький
Участь у заході безкоштовна та за попередньої реэстрації: http://bit.ly/grants-workshopІнформаційна кампанія «Будуймо Эвропу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЭС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЭС, поширення эвропейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЭС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЭС запрошуються усі охочі.За детальною інформаціэю звертайтесь, будь ласка, до Ірини Попової, 050 193 66 98, ipopova@internews.ua  або Діанни Бущук, 097 151 49 05, dbushchuk@internews.uaДо теми: Хто маэ право отримати грошову допомогу від держави

По материалам:  www.0342.ua
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »