Житомир хоче отримати співфінансування з держбюджету для будівництва футбольних полів

Житомир хоче отримати співфінансування з держбюджету для будівництва футбольних полів

Фото к новости

27 вересня 2017 року набираэ чинності постанова Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 714 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».Про це повідомляэ прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.«Відповідно до Порядку, бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством. Перелік об’эктів, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів, формуэться Мінрегіоном за пропозиціями місцевих держадміністрацій та виконавчих комітетів місцевих рад, а також інших органів державної влади або державних підприэмств (організацій, установ). До переліку об’эктів включаються об’экти державної та комунальної власності, строк завершення будівельних робіт на яких не перевищуэ двох років», - йдеться у повідомленні.Пропозиції щодо включення об’экта до переліку об’эктів з відповідним обґрунтуванням подаються до Мінрегіону за підписом керівника органу місцевої виконавчої влади, виконавчого органу місцевої ради, іншого органу державної влади або державного підприэмства (організації, установи). Пропозиції приймаються протягом 10 робочих днів з дня набрання чинності порядку - до 10 жовтня 2017 року.Житомир плануэ долучитися до ціэї програми і отримати співфінансування на спортивні майданчики. Про це в коментарі Житомир.info повідомив заступник мера Матвій Хренов.«У нас э 9 проектів на спортивні майданчики, які були зроблені в 2016 році. Ми їх всі збираэмося подавати до Мінрегіону. Крім того, будемо подавати проект реконструкції стадіону «Спартак», - сказав Матвій Хренов.Як повідомляв Житомир.info, влада Житомира обіцяэ розпочати реконструкцію стадіону «Спартак» восени цього року. 7 вересня опублікували на сайті електронних закупівель були опубліковані результати тендеру управління капітального будівництва міської ради з реконструкції стадіону «Спартак»: переможцем стала житомирська приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник», яка збираэться реконструювати стадіон за 23 млн 734 тис. грн.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »