350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»

350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»

Фото к новости

350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»350 веслувальників з усіэї України втретэ з’їхалися у Житомир на змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»

Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича» вже втретэ відбуваються у Житомирі. 30 вересня на водно-веслувальній базі «Спартак» в Гідропарку зібралося понад 350 спортсменів з усіэї України.Змагання «Меморіал пам'яті С. З. Ліміновича» відбулися у таких вікових категоріях: юнаки і дівчата 2002-2003 р. н., юніори та юніорки 2001-2001 р. н. та ветерани.На урочистому відкритті змагань перед учасниками виступили представники керівництва міста, дружина та діти славетного спортсмена і його колеги.«Сергій Лімінович - це приклад, це сила волі, мужність, віра у досягнення найвищого результату», - сказав почесний голова Житомирської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».Також він озвучив звернення до міського голови від спортивної громадськості Житомира з проханням назвати на честь Сергія Ліміновича одну з вулиць на Мальованці, де народився відомий каноїст. Довідка:Сергій Зенонович Лімінович, в пам`ять якого організовано змагання, український веслувальник - каноїст, виступав за збірну команду Радянського Союзу в кінці 70-х на початку 80-х минулого століття. Майстер спорту міжнародного класу завоював срібну і дві бронзові медалі на чемпіонатах світу, мав такі ж нагороди на чемпіонаті Эвропи, десять разів був чемпіоном країни. Сергій Лімінович багаторазовий Чемпіон України, Збройних сил, міжнародних змагань.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »