Учасники «Ульотної толоки» вивезли машину сміття з літака у житомирському парку Гагаріна

Учасники «Ульотної толоки» вивезли машину сміття з літака у житомирському парку Гагаріна

Фото к новости

Учасники «Ульотної толоки» вивезли машину сміття з літака у житомирському парку ГагарінаУчасники «Ульотної толоки» вивезли машину сміття з літака у житомирському парку ГагарінаУчасники «Ульотної толоки» вивезли машину сміття з літака у житомирському парку ГагарінаУчасники «Ульотної толоки» вивезли машину сміття з літака у житомирському парку ГагарінаУчасники «Ульотної толоки» вивезли машину сміття з літака у житомирському парку Гагаріна

Цілу гору сміття із літака-памятника ТУ-104, який вже понад 30 років стоїть у парку ім. Гагаріна, винесли учасники акції «Ульотна толока».«Ідея виникла досить несподівано. Ми шукали локацію для нашого фестивалю “Диводії” і у нашого ідейного натхненника Макса Козловця з гурту “Зерно” виникла ідея створити локацію біля літака. Коли нам відкрили доступ і ми опинилися всередині самого літака, ми зрозуміли, що простір - неймовірний. Від міста він схований, ніхто його не використовуэ. Про нього, здаэться, просто забули. На цю толоку об’эдналося декілька громадських організацій. Тут можна проводити невеличкі камерні мистецькі заходи, використовувати його громадою як артпростір. Він унікаліний і сюди, мені здаэться, будуть приїжджати навіть з інших міст. Можливо, навіть і з інших країн», - розповіла співорганізатор акції Ірина Маренкова.До толоки долучилося півсотні людей, серед яких студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.«Раніше ми приводили сюди своїх дітей, щоб вони подивилися там фільм, чи подивилися щось цікаве. Коли ми сьогодні сюди зайшли, то були прикро вражені, що навколо сміття, безлад. І дуже приэмно, що сьогодні э такі громадські організації, які відгукнулися на те, щоб привести в порядок, щоб окультурити найзаповітніші місця Житомира», - сказав декан факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Эвген Данкевич.«Я взагалі не місцева, я не пам’ятаю, яким був цей літак раніше, але я його пам’ятаю студенткою. Нам було цікаво, що там всередині. Ми завжди хотіли заглянути, це була закрита територія для нас усіх. Наразі ми хочемо відкрити, щоб кожен житомирянин міг долучитися, прийти подивитися, щоб малеча мала можливість прийти на екскурсію чи на свято, щоб всі розуміло, що це місто, яке вони люблять і це місто любить їх», - розповіла співорганізаторка акції Юлія Пастух.Прибравши сміття зсередини, учасники акції почали наносити трафаретні малюнки на перила трапів літака. Обговоривши зображення у соцмережах, обрали космічну тематику. Також організатори зазначили, що мали ідею повністю розмалювати літак, втім з’ясували, для цього необхідна спеціальна дуже вартісна фарба, крім того, літак э пам’яткою.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »