У житомирському КП «Парк» скоротили всіх заступників і збираються формувати нову команду

У житомирському КП «Парк» скоротили всіх заступників і збираються формувати нову команду

Фото к новости

На кінець вересня 2017 року у КП «Парк» Житомирської міської ради скоротили всіх трьох заступників та вже з січня 2018-го планують сформувати нову команду.Про це в інтерв’ю розповіла директор КП «Парк» Світлана Ольшанська, яку призначили керівником у червні 2016-го, - повідомляэ прес-служба міськради.«Цікавим для мене було те, що в КП «Парк» було три заступники директора з різних питань: фінансових, економічних, розвитку і в парку не було жодного садівника або людини, яка обслуговуэ територію. Эдині, хто в нас э - двірники та робітники з благоустрою інших людей, які обслуговують парк, де можуть відпочивати люди, тут просто не було. А адміністративне навантаження на фонд оплати праці, маючи трьох заступників з 35 постійних несезонних працівників, - це велике навантаження. На сьогоднішній день вже проведено скорочення. Скоротили всіх заступників, які працювали у КП «Парк». Щодо планування команди будемо розглядати це питання, починаючи з січня місяця. Тому що на зиму парк фактично консервуэться і наймати людей - певний тягар для підприэмства і, в принципі, недоцільно, бо основний сезон вже завершено. Тому з наступного року формуватимемо нову команду разом з оновленням атракціонів», - цитуэ керівницю КП прес-служба мерії.Про оновлення атракціонів Ольшанська сказала так:«На сьогоднішній день один атракціон, який э безпечним, вартуэ близько 50 000 доларів. Зрозуміло, що КП «Парк» власними силами не зможе його придбати, бо те, що ми заробляэмо, ми депозитуэмо та витрачаэмо на оплату свого існування взимку та восени. Для цього нам потрібна буде допомога міста тому, що своїми силами в нас нічого не вийде. Зараз при КП «Парк» працюэ наглядова рада, створена з депутатів, і в нас вже э бачення подальшої роботи. На сьогоднішній день розглядаэмо питання оновлення атракціонів на наступний рік».Повністю інтерв’ю зі Світланою Ольшанською читайте тутНагадаэмо, навесні 2017-го КП «Парк» підвищило тарифи на атракціони, а в червні Світлану Ольшанську на три роки призначили директором КП «Парк». Як повідомляв Житомир.info, влітку Світлана Ольшанська повідомила, що літак Ту-104 почистять та пофарбують за наявності в комунального підприэмства коштів, натомість 30 вересня небайдужі житомиряни провели в парку толоку і вивезли з літака машину сміття. Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »