На Покрову львів’яни доставлять у Житомир бронзового Ольжича, якого обіцяють встановити до 27 жовтня

На Покрову львів’яни доставлять у Житомир бронзового Ольжича, якого обіцяють встановити до 27 жовтня

Фото к новости

На Покрову, 14 жовтня, до Житомира зі Львова доставлять пам’ятник вченому, українському політичному і громадському діячеві, поету Олегу Ольжичу.Про це на виконкомі 4 жовтня розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.«Ми чекаэмо зі Львова пам’ятник Ольжичу. Десь 14 жовтня він повинен приїхати в місто Житомир. Там іще будуть проводитись роботи по встановленню цього пам’ятника. В Житомирі 27 жовтня проходитиме наукова конференція, присвячена Ольжичу, на яку з’їдуться історики та учені зі всіэї України. Під цю дату ми й плануэмо зробити відкриття пам’ятника Ольжичу і відкриття скверу», - сказав Сухомлин.Всеукраїнська конференція «Я камінь з Божої пращі». О. Ольжич - поет, учений та його доба», присвячена 110-й річниці від дня народження Олега Кандиби (Ольжича), пройде 27 жовтня 2017 року в Житомирському державному університеті імені Івана Франка.Нагадаэмо, головний архітектор Житомира Юрій Безбородов повідомляв, що відлив бронзового постаменту Ольжичу львів’яни мають закінчити до Покрови. Пам'ятник мали відкрити разом зі сквером на День Незалежності. Про встановлення пам’ятника влада говорила з 2007 року, коли відзначався 100-літній ювілей від дня народження Олега Ольжича.Як повідомляв Житомир.info, до 110-ї річниці від дня народження Олега Ольжича на місці демонтованого пам’ятника червоному командирові Олександру Пархоменку в Житомирі планували відкрити відремонтований сквер. Пізніше дату відкриття скверу перенесли на День незалежності 24 серпня. У травні 2017 року департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради уклав договір про закупівлю за півмільйона гривень пам’ятника Олегу Ольжичу авторства Василя Фещенка у третьої сторони - ФОПа Федорина Степана Васильовича із села Рівня Івано-Франківської області. У липні цього року в Житомирі обговорили модель майбутнього пам’ятника, виготовлену львівськими скульпторами. Автор пам'ятника Василь Фещенко не схвалив їхню роботу, а архітектор Валерій Головатенко обурився, що "з високого, інтелігентного героя зробили студента в куцому піджачку".До Дня незалежності, 24 серпня, підрядник закінчив роботи з реконструкції скверу імені Ольжича. Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »