У Житомирській області хочуть створити орнітологічний заказник на болоті

У Житомирській області хочуть створити орнітологічний заказник на болоті

Фото к новости

У Радомишльському районі хочуть утворити орнітологічний заказник в заболоченій місцевості для охорони та відновлення чисельності рідкісних видів птахів та водних рослин.Про це йдеться в проекті рішення сесії Житомирської обласної ради «Про утворення орнітологічного заказника місцевого значення «Кримоцькі ставки», опублікованому 4 жовтня.«Заказник створюэться з метою збереження у природному стані водно-болотних угідь як місць знаходження, концентрації під час міграцій, відтворення чисельності орнітофауни та інших груп тварин; охорони та відновлення чисельності цінного орнітологічного комплексу водно - болотних птахів, рідкісних видів водних рослин, а також рідкісних водних рослинних угрупувань. Пріоритетом охорони э збереження популяцій рідкісних видів птахів, занесених до «Червоної книги України» (2009)», - йдеться у додатку до проекту рішення.Заказник, площею 547 гектарів, розташовуватиметься на ланцюгу ставків, що повністю займають заплаву і прилеглі знижені території річки Білки - притоки Тетерева. Нині ця земля перебуваэ в оренді у ТОВ «СГФ «Інтеррибгосп».Контроль за виконанням рішення хочуть покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.Як повідомляв Житомир.info, Володимир Ширма переніс засідання сесії Житомирської обласної ради на листопад. Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »