Житомирянам пояснили, чому за бюджет участі більше не можна проголосувати через електронну пошту

Житомирянам пояснили, чому за бюджет участі більше не можна проголосувати через електронну пошту

Фото к новости

Житомирянам пояснили, чому за бюджет участі більше не можна проголосувати через електронну поштуЖитомирянам пояснили, чому за бюджет участі більше не можна проголосувати через електронну пошту

З 5 жовтня житомиряни не зможуть голосувати за проекти бюджету участі, реэструючись через електронну пошту.Про це Житомир.info розповів голова Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі у місті Житомирі Сергій Намэснік. Він зазначив, що із майже 400 голосів, які були віддані за допомогою ціэї системи, 150 викликають запитання.«До нас поступили сигнали, звернення деяких авторів, житомирян, щодо одного з видів голосування, який може надати можливість маніпулювати результати голосування. Нагадую, у нас було три можливості для голосування: ID-банкінг, пункти голосування та через e-mail з прикріпленими до нього доказовими документами. Саме до останнього типу голосування у нас виявлено багато заперечень. Почали надходити скан-копії не паспортів, а скан-копії ксерокопій паспортів. Де гарантія, що таким чином, до прикладу, на заводі через відділ кадрів одразу не буде віддано тисячу голосів? Також по інших закладах у нас були такі оперативні сигнали, що збираються у людей паспорти. Тому координаційна рада терміново зібралась і прийняла виважене рішення. Тож, вчора ми закрили цю систему голосування. По ID-банкінгу питань немаэ, там іде банківська ідентифікація, банк ніколи не прийме документи по ксерокопіях. По цьому у нас питання нема. Питання лише до голосування по e-mail», - розповів Сергій Намэснік.Він сказав, що голосувати повторно людям не доведеться. Координаційна рада визначила робочу групу, яка буде перевіряти голоси, віддані за допомогою e-mail, щоб згодом вирішити зараховувати окремі голоси, чи ні.«Ті, хто чесно проголосував у нас не буде заперечень, ми не маэмо юридичного права відхиляти ці голоси. А по тих голосах, до яких э зауваження, ми вже будемо приймати рішення. Я хочу, щоб житомиряни з розумінням поставилися до цього рішення. Адже бюджет участі - це воля громадян», - сказав Сергій НамэснікЯк повідомляв Житомир.info, на 3 жовтня в голосуванні за проекти взяли участь понад 1,5 тисячі житомирян.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »