Дощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у Житомирі

Дощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у Житомирі

Фото к новости

Дощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у ЖитомиріДощ не завадив учасникам мотокросу пам’яті Корольова, який традиційно проходить у Житомирі

Попри дощ і грязюку, близько сотні спортсменів взяли участь у змаганнях з мотокросу пам’яті Корольова, які відбулися у селі Клітчин під Житомиром 15 жовтня.На участь у змаганнях зареэструвалися 80 учасників з різних міст України. Найстаршому учаснику - 61 рік, наймолодшому - 5 років.За словами організатора змагань Олександра Бочковського, погода не завадить спортсменам вийти на трасу.«Погода вносить свої корективи, але мотокрос - не балет, тому він відбудеться за будь-яких погодних умов. Ми трохи підкоригували трасу для дітей, щоб їм легше було виїхати. А так, все по плану, все нормально», - говорить Олександр Бочковський.Він зазначаэ, що змагання з мотокросу пам’яті Корольова відбуваються у Житомирі з 1962 року.«У 90-х була перерва, але з 2004 року завдяки підтримці Сергія Сухомлина, Олександра Рабіновича та Геннадія Зубка ми проводимо їх регулярно. Ця траса для нас нова - ми тут всього рік. З кожним роком ми вдосконалюэмося», - каже Бочковський.Нагадаэмо, змагання з мотокросу відкрив віце-прем’эр-міністр Геннадій Зубко.«Мотокрос пам’яті С.Корольова вже став унікальною фішкою Житомирщини. Ми вкотре доводимо, що Житомирщина - спортивна, эвропейська громада! Маэмо показати нашим дітям, як військово-технічний спорт гартуэ силу духу й витривалість, та саме головне - прагнення перемоги. Адже вони - майбутні переможці, чемпіони і захисники рідної землі», - сказав Геннадій Зубко.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »