На базі гімназії під Житомиром створять інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

На базі гімназії під Житомиром створять інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

Фото к новости

Перший інклюзивно-ресурсний центр в області з’явиться у Житомирському районі на базі Новогуйвинської гімназії.Про це повідомила прес-служба Житомирської ОДА 6 грудня з посиланням на начальницю управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук. «Скоріше за все, процес створення інклюзивно-ресурсних центрів розпочнеться з Новогуйвинська Житомирського району. На базі гімназії плануэться створення як інклюзивно-ресурсного центру, так і медіатеки та ресурсної кімнати. Це буде створювати за підтримки гранту проектів Програми розвитку ООН в Україні "Швидке реагування". На сьогодні у цій гімназії навчаэться 9 дітей з особливими освітніми потребами та 8 дітей-переселенців, які потребують спілкування з психологами», - зазначила Лариса Шевчук.Інклюзивно-ресурсний центр - це установа, яка утворюэться з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Мова йде не лише про дітей з інвалідністю, але й про тих, що мають проблеми з навчанням, дітей національних меншин, які не знають мову.Центр розраховуэться на близько 7 тисяч дітей від 1 до 18 років. Гранична чисельність фахівців центру становитиме 12 осіб. У разі потреби можна залучати додаткових фахівців.На сьогодні ради органів місцевого самоврядування (районна, міська, селищна ради, об’эднані територіальні громади) приймають відповідні рішення про створення інклюзивно-ресурсних центрів. Вони розробляють та затверджують статут центру, штатний розпис, режим роботи інклюзивно-ресурсних центрів за погодженням з управлінням освіти і науки ОДА.Як повідомляв Житомир.info, 7 квітня перша леді підписала меморандум з губернатором Гундичем, а він пообіцяв вивести Житомирську область в лідери по інклюзивній освіті.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

У Тернополі відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита»

22 листопада о 17 год. в концертному залі Українського Дому «Перемога» відбудеться мистецьке дійство «Три молитви Митрополита». Захід приурочений 150-річниці з Дня народження Владики Кир Андрея... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »