Виконком затвердив святкові заходи та проведення у Житомирі Різдвяного ярмарку зі слабоалкогольними напоями

Виконком затвердив святкові заходи та проведення у Житомирі Різдвяного ярмарку зі слабоалкогольними напоями

Фото к новости

Виконком Житомирської міської ради погодив проведення новорічних та різдвяних свят і дозволив продаж слабоалкогольних напоїв на Різдвяному ярмарку.Таке рішення було затверджене на засідання міськвиконкому 6 грудня: «за» проголосували всі 18 присутніх членів виконкому.Про організацію та проведення новорічних та різдвяних свят в місті Житомирі доповідала начальник управління культури Ніна Рябенко.«Організувати та провести з 19 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року на вулицях Михайлівській, майдані Корольова та бульварі Новому. Затвердити план заходів, які проводяться спільно з громадськими організаціями… Погодити організації «Мьюзик бразерс» проведення Різдвяного ярмарку з правом реалізації слабоалкогольних напоїв. Встановлення обладнання розпочати з 10 грудня», - повідомила Ніна Рябенко.Член виконкому Віра Гринишина запитувала про контроль за продажем слабоалкогольних напоїв на Різдвяному ярмарку.«Хто це буде контролювати? Де для тих, хто торгуэ, прописана наявність ліцензії на виїзну торгівлю і видача чеків? Я дуже прошу, щоб у вихідні дні реагувала муніципальна інспекція, бо минулого разу я не змогла їх викликати на вихідних. На кожну точку, яка реалізуэ алкоголь, маэ бути окрема ліцензія. До кого звертатися, якщо буде реалізовуватися горілка, коньяк?», - запитувала Гринишина.Її запевнили, що всі ці питання будуть обговорювати на засіданні оргкомітету, яке відбудеться 6 грудня, а в проект рішення внесли доповнення, поклавши відповідальність за реалізацію слабоалкогольних напоїв на організаторів Різдвяного ярмарку.Детальніше дивіться в сюжетіЯк повідомляв Житомир.info, в Житомирі з 10 грудня планують почати готуватися до новорічних та різдвяних свят.Житомир.info

По материалам:  www.zhitomir.info
Лента новостей Общество

Комментариев: 0

Новости часа

«Небо - мрія пілота»

«Небо - мрія пілота»

28 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Небо – мрія пілота», присвячену Дню авіації України. Це свято традиційно відзначаэться в Україні в... Подробнее »

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

33 лучших футболиста Украины по версии газеты "КОМАНДА"

Газета КОМАНДА по традиции, которая длится уже 17 лет, подвела итоги уходящего года и назвала список 33-х лучших футболистов Украины... Вратари 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 2. Денис БОЙКО (Днепр) 3.... Подробнее »

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

У Стрию директор одніэї з місцевих шкіл агітуэ за свою кандидатуру на роботі

Факт незаконної агітації зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА у приміщенні загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 7, що у Стрию на вулиці Колесси, 12. Про це... Подробнее »

Здоровье

Спорт

Экономика

Hi-Tech

Общество

Авто новости

Мото новости

Видео

Обзоры и статьи

Наращивание ресниц в домашних условиях

Наращивание ресниц в домашних условиях

Красивые женские глаза привлекают много мужского внимания, от них невозможно оторвать взгляд, они манят и соблазняют. Ничто так не подчеркивает красоту глаз, как их обрамление – ресницы. Томные... Подробнее »

Как построить карьеру визажиста

Как построить карьеру визажиста

Сегодня многие девушки хотят связать свою деятельность со сферой дизайна и моды. В таких случаях отличным вариантом может стать профессия визажиста. Это специалисты по созданию художественных... Подробнее »

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Современное ювелирное оборудование мультиназначения

Вместе с повышением уровня жизни и развитием технологий повышаются требования к производству ювелирных изделий. Купить на свадьбу обычное золотое кольцо сегодня уже не достаточно. Так,... Подробнее »