Присоединяйтесь к нам

Новорічне свято жителі Житомирщини зустріли весело та спокійно

AllDay News

Опубликовано

Про це інформують працівники міліції, які безпосередньо у новорічну ніч охороняли громадських порядок на вулицях міст та районних центрів нашої області.

За словами начальника управління громадської безпеки УМВС Юрія Дем’яненка, надзвичайних подій та масових порушень громадського порядку під час новорічного розгуляю не трапилося. А значить, свята видалися відносно спокійними.

Нагадаэмо, що за порядком на вулицях стежила максимальна кількість задіяного особового складу – близько 400 працівників міліції. Безпосередньо вулиці Житомира патрулювали посилені наряди з числа працівників батальйону патрульної служби, управління Державтоінспекції та працівників Житомирського міськвідділу міліції. Вартові правопорядку здійснювали також оперативні відпрацювання територій проведення розважальних масових заходів – навколо майдану Корольова.

Разом з тим тривала робота правоохоронців, направлена на запобігання травмування громадян «святковою вибухівкою», виявлення та припинення розповсюдження несертифікованої піротехніки.

Новорічні та різдвяні свята тривають. Міліція продовжуэ свою роботу із забезпечення охорони громадського порядку на вулицях міст і селищ області, аби місцеві жителі та гості нашого регіону почували себе у безпеці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *