Присоединяйтесь к нам

Житомиряни не заздрять: новорічний салют у Дубаї потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Опубликовано

Салют складався з 450 тисяч феэрверків і тривав шість хвилин. 

Новорічний феэрверк у Дубаї занесено до Книги рекордів Гіннеса як наймасштабніший і найтриваліший у світі, повідомляэ РІА «Новости» з посиланням на еміратську газету Khaleej Times. 

Рекорд офіційно зареэстровано в Дубаї представниками Книги рекордів Гіннеса. Таким чином, Дубай побив рекорд, встановлений у 2012 році в Кувейті. 

Шоу почалося з піротехнічного «зворотного відліку» до настання нового року. Замість заявленого початку опівночі, салют стартував на 20 хвилин пізніше. Деякі ЗМІ відзначають, що це входило в план організаторів, інші пишуть, що феэрверк було затримано через сильний вітер. 

Салют складався з 450 тисяч феэрверків і тривав шість хвилин. Залпи проводилися з 400 точок, розташованих упродовж 100 кілометрів уздовж берегової лінії Дубая й контурів штучних островів Palm Jumeirah і The World Islands. Один із залпів висвітив на небі прапор ОАЕ розміром 225 на 130 метрів. 

Це маэ стати найбільшим у історії піротехнічним зображенням національного прапора. Над організаціэю салюту працювали понад 200 піротехніків.

Житомиру звісно далеко до таких піротехнічних див, але у Новий рік на площі Корольова житомиряни могли спостерігати яскраве диво святкового салюту!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать