Присоединяйтесь к нам

Садового вже звинувачують, що він фінансуэ СБУ в розпал революції

Опубликовано

Виконком Львівської міської ради рішенням від 02.12.2013 безоплатно передав Управлінню СБУ у Львівській області техніки на понад 265 тис. грн. У переліку обладнання э, зокрема, два нічні приціли «Дідал» на суму майже 90 тис. грн., сервер, комплект зв’язку, бензиновий генератор та чохли для гвинтівок. Контроль за виконанням рішення покладено на першого заступника міського голови Львова.

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіяна Лопачака висловив обурення фактом матеріяльної підтримки силовиків у розпал акцій протесту в Україні.

«У час, коли «Беркут» жорстоко б’э студентів, коли влада стягуэ силовиків до Киэва для насильницького розгону Евромайдану факт матеріяльної підтримки спецпризначенців э прямим доказом того, що міський голова Садовий зрадив львівську громаду, зрадив тих, хто залишився в місті, зрадив тих львів’ян, які перебувають на Евромайдані у Киэві. Очевидно, що все це – спільна гра з нардепами-«регіоналами», які на закритому засіданні Б’юджетного комітету ВРУ проголосували за збільшення видатків на утримання правоохоронних органів», – зазначив Маркіян Лопачак.

Депутати Львівської міської ради вимагають від виконавчого комітету ЛМР негайно скасувати рішення №931 від 02.12.2013, до розгляду цього питання повернутися тільки після стабілізації політичної ситуації в Україні.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать