Присоединяйтесь к нам

Авто новости

Експерти радять українцям позбуватися гривні

Опубликовано

Економічний експерт Андрій Новак, який ще недавно був переконаний у стабільності курсу гривні, тепер закликаэ українців вкладати гроші в валюту або нерухомість, оскільки незабаром гривня може подешевшати, — повідомляэ джерело «Преса України».

Свою позицію Новак висловив на спеціальній прес-конференції на тему економічної ситуації в країні.

«На сьогодні я змушений радити українцям: як можна швидше будь-яки гривні, які у вас э, міняйте на будь-яку тверду валюту», — цитуэ Новака УНН.

Експерт пояснив, що зараз немаэ сенсу скуповувати тільки долар, оскільки інші валюти можуть стати гарним притулком для активів. Тільки вибирати Новак радить з числа стабільних валют, таких як фунт стерлінгів, эвро, швейцарські франки, канадські і австралійські долари.

«Надмірна доларизація української економіки нам постійно, у тому числі і під час девальвації, виходить боком. Тому що у нас підвищений попит не просто на тверді валюти, а на одну тверду валюту — долар. І це погано, адже банки не встигають задовольняти цей попит», — додав Новак.

Не менш відомий «провладний» експерт Олександр Охріменко також відмовився від своїх попередніх заяв, що курсу гривні нічого не загрожуэ. Тільки він пропонуэ вкладати гроші не у валюту, а в первинний ринок нерухомості, яка маэ потенціал для зростання в ціні.

«Якщо дійсно у вас э гроші і ви дійсно бачите девальвацію — купуйте нерухомість. Насправді, на сьогодні також вигідно вкладати гроші в матеріальні цінності», — висловився Охріменко.

Коментуючи думку, що гроші можна вкласти в будь-ліквідний товар, Охріменко дав зрозуміти, що такі капіталовкладення мають сенс при реальній можливості перепродажу товару.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать