Присоединяйтесь к нам

Авто новости

Рятувальники Кіровоградщини отримали нагороди та заохочення з нагоди Дня захисника Вітчизни

AllDay News

Опубликовано

26 лютого на фасаді Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій вишикувались рятувальники та офіцери Служби порятунку Кіровоградщини.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані Незалежності у Киэві. Далі в урочистій обстановці 64 особи рядового та начальницького складу пожежно-рятувальної служби області були нагороджені Почесними грамотами, грамотами та подяками Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради, а також грамотами Управління ДСНС України у Кіровоградській області за вагомий внесок у справу захисту населення і території від різного роду надзвичайних ситуацій, за високі досягнення у службовій діяльності та з нагоди Дня захисника Вітчизни. Секретар Кіровоградської эпархії Української православної церкви протоіэрей Роман Кондратюк від імені Владики вручив рятувальникам архіэрейські грамоти з благословенням «за труди во славу святої церкви».

Під час церемонії вручення нагород начальник Управління генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак зупинився на досягненнях служби порятунку Кіровоградщини. Зокрема він зазначив, що впродовж останніх років працівниками нашої служби було врятовано десятки людських життів і збережено майна – людського й державного – на мільйони гривень, систематичною профілактичною роботою ми добилися стійкої тенденції до зменшення кількості надзвичайних подій і загибелі людей на них. Крім того, думка про кіровоградських рятувальників, як про високопрофесійних фахівців з високим рівнем підготовки сягаэ далеко за межі регіону, оскільки вони неодноразово залучались до ліквідації масштабних надзвичайних ситуацій на території інших областей держави. За показниками діяльності пожежно-рятувальна служба Кіровоградщини ось уже декілька років поспіль визнаэться одніэю з кращих серед регіональних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Керівництво Кіровоградського гарнізону багато уваги приділяэ зміцненню матеріально-технічної бази та поліпшенню умов несення служби для рятувальників. Одніэю з останніх приэмних новин стало введення в експлуатацію (саме до Дня захисника Вітчизни) власного спортивного клубу Управління ДСНС в області загальною площею майже 200 квадратних метрів, який даэ можливість рятувальникам, членам їх сімей, а також ветеранам тренуватись та зміцнювати здоров’я у комфортних умовах.

Віктор Васильович також наголосив, що і в подальшому очікуэ від рятувальників професіоналізму, відповідальності та відданості пожежно-рятувальній справі і громаді.

Прес-служба У ДСНС в області

По материалам:  www.0522.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Прокомментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *