Присоединяйтесь к нам

Культура

У рівненській галереї «Эвро-Арт» презентуватимуть виставку «Cентиментальні мотиви» Руслана Хвеся

Опубликовано

Фото к новости

25 червня у клубному кафе галереї «Эвро-Арт» о 16:00 відбудеться презентація виставки робіт рівненського художника Руслана Хвеся під назвою «Cентиментальні мотиви». На презентацію запрошені живописці, культурно-мистецька еліта Рівного, Острога і Львова. Під час презентації відвідувачі зможуть особисто поспілкуватися із художником.

В експозиції представлено понад 30 картини, виконаних переважно в олійній техніці, акрилі. Різнопланові роботи об’эднані в концепцію «Сентиментальні мотиви», в яких художник пропонуэ глядачам зануритися в образи, що бентежать його душу. Ця виставка э серйозним підсумком його творчих переживань щодо майбутнього України, планети і Всесвіту в цілому. 

Руслан Хвесь э автором десяти художніх циклів, які написані у різних жанрах: модерн, реалізм, сентименталізм, абстракціонізм. Тематика його картин включаэ  як архітектурні, так і біблійні мотиви, пейзажі та багато іншого.

Полотна художника презентувались у Киэві, Львові, Луцьку та Рівному.

Більше 15 років Руслан Хвесь э викладачем Рівненської дитячої художньої школи.

Про себе та свою творчість художник каже:

«У кожному з нас відображена глибина Всесвіту, але нам вирішувати, як з тим жити – залишити інформацію в собі, чи поділитися з ближнім. Свідомо обираю останнэ…

Шукаю відповіді на одвічні питання: «хто ми э?», «звідки?» і «куди йдемо?». Тематикою моїх останніх картин э симбіоз духовного досвіду, християнських традицій та сучасних творчих тенденцій. В образах минулого намагаюсь розгледіти майбутнэ. Вдосконалюю свій мистецький код, експериментую з фактурою та кольором. Стиль, в я кому працюю, називаю «сентиментальний позитивізм».

Виставка триватиме з 25 червня по 27 липня у клубному кафе галереї «Эвро-Арт» за адресою просп. Миру 4.

По материалам:  www.0362.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать