Присоединяйтесь к нам

Культура

У Рівному важкою музикою вдарили по важких проблемах (Фото)

Опубликовано

Фото к новости

19 червня 2014 року відбувся другий тур благодійного концерту Music for Kid’s Happiness II. Цього разу у проекті взяли участь 6 команд, не лише з Рівного, але й зі Львову і Киэва: Shri Ланка островприятныхвибраций (Київ), the Marches (Рівне), Алэся Давидова (Рівне / Київ), Goodbye Earth (Рівне), Брем Стокер (Рівне) та Механічний Апельсин (Львів).

Організаторами заходу виступила громадська організація рівне Ротаракт клуб та фронтмен гурту Брем Стокер Олексій Казанцев. Концерт проходив у кафе Шоколад, в центрі міста, куди прийшли шанувальники музики гуртів та люди, котрі вирішили приэднатися до хорошого діла.

Першими перенесли публіку в атмосферу сонця, моря, піску та щастя гості з Киэва ShriLanka, котрі заволоділи серцями слухачів під звуки реггі. Варто зазначити, що вокаліст гурту Олександр Травніков прийняв рішення виступати на благодійному концерті, незважаючи на травму ноги, що лише додало колориту виступу музикантів.

Другими на сцені грали the Marches, котрі увірвалися в зал глибокою музикою та надзвичайно сильним та мелодійним вокалом Кристини Приступи. На радість присутніх гурт виконав свою нову композицію Sweet People (Alyosha cover), котра підкорила всіх своїм змістом та актуальністю в наші дні.

Згодом подарувати чудову авторську пісню до глядачів вийшла Алэся Давидова, яка захопила всіх щирими, живими текстами та потужним вокалом. Під час виступу Алэсі зал, наче, співпереживав кожен рядок разом з виконавицею і мав можливість доторкнутися до інтимних переживань співачки.

            Четвертими на сцену вийшли хлопці з Goodbye Earth, котрі традиційно загіпнотизували зал інструментальною музикою, що  разом з психоделічною віддачею музикантів створила живий, драматичний світ, повний захоплення, любові, містики і чарівності. Палким шанувальникам вдалося від душі проволочитися під улюблений гурт.

Брем Стокер вийшли і відразу ж покорили всіх своэю жвавістю і радістю, багатокультурним міксом музики та зрозумілих, не заангажованих псевдо мистецькими настроями текстами, присмачених де-не-де рідним Рівненськими суржиком. Хлопці вчергове довели, на радість публіки, що Punk’s not dead, Костополь — City, a маршрутка – Bus.

І нарешті глядачів порадував Механічний Апельсин з акустичною програмою, котрі вдарили по старому доброму році і заполонили зал об’эмом звуку та інтерактивністю Юри Апельсина. Гурт настільки сподобався глядачам, що після двох – трьох виходів на біс, хлопці відіграли ще пів години хорошої якісної музики на радість всіх присутніх.

Варто відмітити, що підтримати захід приэднався і Ротарі клуб м. Рівне у повному складі, котрі доклали чимало зусиль до технічної підтримки проекту. Під час концерту вдалося зібрати 2 700 грн., котрі за мінусом витрат на концерт підуть на облаштування умов проживання в школі – інтернат в с. Великі Межиричі.

Примітно, що першими на участь у концерті відгукнулися саме рок — музиканти, адже рок – явище складне і нелінійне, учасники, як люди творчі самі гостро відчувають всі проблеми нашого суспільства, тому з радістю взялися допомогти діткам.

Організатори дійства висловлюють щиру подяку всім гуртам, фотографам та Ротарі клубу м. Рівне за проведення благодійного концерту, який подарував хороший настрій глядачам, заохочуючи їх до більш активної громадської діяльності задля загального добра.

По материалам:  www.0362.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать