Присоединяйтесь к нам

Экономика

Кількість бізнесменів, які акредитовані в Кіровоградській митниці Міндоходів, збільшилась на 35%

Опубликовано

Фото к новости

На обліку в Кіровоградській митниці Міндоходів перебуваэ 586 учасників зовнішньоекономічної діяльності, що на 35% більше ніж у минулому році. З початку 2014 року експортно-імпортні операції здійснювало 281 суб’экт, з них 87 акредитовано в інших митницях.

Нагадуэмо, що перед тим як розпочати зовнішньоекономічну діяльність суб’экту слід встати на облік в митному органі Міндоходів за своїм місцезнаходженням згідно з випискою з Эдиного державного реэстру. Радимо пройти дану процедуру заздалегідь.

Акредитація на митниці здійснюэться одноразово шляхом присвоэння облікового номера, який э дійсним на всій території України. Такий самий обліковий номер не може бути присвоэно іншій особі.

Постановка на облік в митному органі необхідна для ідентифікації суб’экта та відображення інформації в картці акредитації про назву підприэмства, його місцезнаходження та реэстрацію, розрахункові та валютні рахунки в банку, директора, головного бухгалтера та осіб уповноважених на роботу з митницею, тощо.

Для проведення акредитації на митниці слід надати наступні документи:

— два примірники картки обліку та її електронну копію;

— оригінали та завірені в установленому порядку копії таких документів:

а) для юридичної особи:

— витяг з установчих документів, який підтверджуэ право провадити зовнішньоекономічну діяльність (копія витягу маэ бути завірена печаткою юридичної особи);

— довідку органів державної статистики про внесення особи до Эдиного державного реэстру підприэмств та організацій України (копія довідки маэ бути завірена печаткою особи);

б) для фізичної особи — підприэмця:

— копію довідки про взяття на облік платника податків.

Звертаэмо увагу, що порядок акредитації в митних органах визначено наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 №634 «Про встановлення порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами».

Відсутність облікової картки суб’экта зовнішньоекономічної діяльності э підставою для відмови йому в митному оформленні вантажів.

По материалам:  www.0522.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать