Присоединяйтесь к нам

Экономика

ПриватБанк заявив про успішне відбиття DDоS-атаки на інтернет-сайт банку

Опубликовано

Інформація низки російських агентств із посиланням на повідомлення хакерського угрупування Green Dragon в Twitter про «злом ПриватБанку» не відповідаэ дійсності. Архітектура сервісів банку дозволяэ бути стійкими навіть у разі масованих атак хакерів. Інтернет-банк Приват24 і мобільний додаток Privat24 працюють у звичайному режимі для кліэнтів в Україні, Росії, Грузії та інших країнах.

«Інформація про те, що хакерами вкрадено коди доступу кліэнтів до онлайн-банку – це просто брехня, – йдеться у повідомленні прес-служби. – Уся інформація про кліэнтів та їх рахунки надійно зберігаэться в банку і недоступна стороннім».

Ми дійсно спостерігали DDoS-атаку на наш інформаційний сайт банку, це далеко не перша така атака за останній місяць, яку ми успішно зупиняэмо. Але навіть неспеціалістам не потрібно пояснювати, що інформаційний сайт банку та його платіжні сервіси – це абсолютно різні інструменти. 

Нам дуже прикро, що велика кількість авторитетних ЗМІ продовжують публікувати непідтверджену та неправдиву інформацію про банк.

По материалам:  www.0352.ua

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать