Присоединяйтесь к нам

Здоровье

«Миколаїв бал-2013» у Житомирі зібрав півтисячі танцювальних пар з різних міст

Опубликовано

Фото к новости

Вже 18 рік поспіль до Житомира приїздять юні танцівники з області та інших міст України, аби разом взяти участь у Міжнародних змаганнях з танцювального спорту «Миколаїв бал».

Цьогоріч захід вкотре здивував не лише кількістю учасників, але й професійним підходом до підготовки і зі сторони пар, і зі сторони їх наставників й тренерів.

З кожним роком обирати кращих стаэ все важче, адже кожна пара гідно представляэ свою танцювальну студію чи клуб, втім журі намагаються дійсно відзначати найдостойніших.

Загалом, нинішні змагання відбувалися протягом  на майданчику у ТРК «Фок» і складалися з трьох частин.

Незмінним організатором заходу знову виступила Валентина Грибан – директор-координатор клубу спортивних танців «Сузір’я», а от суддівську функцію взяли на себе більше двох десятків хореографів, керівників танцстудій з Коростишева, Бердичева, Баранівки, Житомира, Сум, Луганська, Чернігова, Киэва, Дніпропетровська та навіть із  Білорусі й Польщі.

Головний суддя змагань Юрій Шевченко відзначаэ, що на «Миколаэвому балу» і загалом танцювальних турнірах Житомира не вперше, однак щоразу не перестаэ дивуватися професійному зростанню учасників.

«Мушу визнати, що не часто і за два дні змагань зможе виступити така кількість учасників. Фактично маэмо півтисячі молодих, талановитих та енергійних людей, яким э що показати і вони це успішно роблять. На паркеті змагалися у своїх вікових категоріях і діти від 4 років, і юні пари, а були й учаснки віком більше 20 років. Приэмно, що за останні роки, де б не зустрічав танцівників із Житомира, вони постійно показують хороший результат. Це серйозна заявка і хороша тенденція. Звичайно, ще э до чого прагнути, але загалом «Миколаїв бал» — це найбільше тому підтвердження».

За учасниками змагань, окрім суддів, постійно спостерігали їх рідні — за столиками навколо майданчику: підбадьорювали, поправляли вбрання й зачіски, підгодовували і знімали танці на відео, а потім обіймалися.

Також навколо майданчика сформувалася своэрідна фан-зона із підтримкою представників танцювальних клубів, де вигукували номери пар і розвішували плакати із закликами до перемоги.

Абсолютно усі танцівники отримали подарунки від Святого Миколая, який зустрічав їх у своїй резиденції після виступу. 

«Торгова марка «Лімо» всіляко підтримуэ різноманітні спортивні заходи в України та творчість молоді, а також э офіційним спонсором футбольного клубу «Карпати». Приэмно, що презенти від нас отримали й учасники танцювального турніру у Житомирі. Коли маленькі діти на танцполі показують такий рівень, починаэш жаліти, що сам свого часу не ходив на танці. Думаю, що втілити це бажання можна, але допомагаючи таким обдарованим дітям», — ділиться регіональний менеджер Львівського холодокомбінату ТМ «Лімо» Максим Саванець.  

Крім солодких подарунків й іграшок, кращі учасники «Миколаэвого балу» отримали ще й заслужені медалі, дипломи та кубки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать