Присоединяйтесь к нам

Hi-Tech

У Рівному на князя Романа, 15-А провели капремонт водопостачальних систем

Опубликовано

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівнеради, у Рівному завершено ще один проект в рамках Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013-2017 рр.

Зокрема, було проведено капітальний ремонт систем водопостачання, водовідведення та опалення житлового будинку № 15-а по вул. Князя Романа.

— Наш будинок зданий в експлуатацію в 1972 році, а об’эднання зареэстроване в 2002-му. Відтоді силами мешканців підтримувався порядок у будинку й робилися незначні ремонтні роботи. Прикро визнавати, але силами мешканців зробити капітальний ремонт у будинку було важко. Та у 2009 році ми почули, що у місті реалізовуэться Муніципальна програма сталого розвитку й ми вирішили взяти в ній участь, — розповідаэ голова правління ОСББ «Оселя-сервіс» Галина Коман.

За її словами, за підтримки програми було реалізовано два проекти: у 2010 році зроблено капітальний ремонт покрівлі, а у 2013 році – капітальний ремонт систем водопостачання, водовідведення та опалення.

Вартість проекту складала майже 141 тис. грн., де 106 тис. грн. – кошти міськвиконкому й 35 тис. грн. – кошти самих мешканців.

— Ми всі оцінили ту підтримку й допомогу, яку отримали при реалізації проектів у рамках МПСР (Муніципальної програми сталого розвитку міста) і висловлюэмо слова щирої вдячності міському голові Володимиру Хомку та його заступнику Сергію Васильчику, — підсумувала Галина Коман.

Продолжить чтение
Нажмите, чтобы прокомментировать

Вы должны войти в систему, чтобы опубликовать комментарий Вход

Прокомментировать